Náš příští soupeř - Baník Ostrava B

V sobotu 20.8.2011 v 16.30 hod přivítáme soupeře z Ostravy.
Juniorka Baníku se po roce stráveném v divizi vrací do třetí nejvyšší tuzemské soutěže. V úvodním utkání nastoupila juniorka proti týmu Uničova, kde prohrála 2:1. V následujícím kole se utkala na domácí půdě s dalším nováčkem MSFL Rosicemi. Ve velmi teplém počasí dokázali ostravští fotbalisté porazit Rosice 2:1. Juniorka Baníku byla lepší a soupeře do větších šancí nepouštěla. Po pětadvaceti minutách vedl domácí tým už 2:0. Druhý poločas přinesl hostům z Rosic snížení, které mělo za následek opravdu napínavý závěr utkání.