1.kolo Ondrášovka Cup Tasovice - SK Líšeň 3:1

V sobotu jsme odehráli 1.kolo domácího poháru proti divizním Tasovicím. Trenér Zbořil se musel obejít bez Čampy a Dostálka. Zápas se v prvním půli vyvíjel příznivě, bohužel jsme po poločasové přestávce jednobrankové vedení neudrželi a celkově jsme zápas prohráli 3:1. Na úspěch v domácím poháru tak čekáme už od roku 2007.

TASOVICE - SK LÍŠEŇ 3:1 (0:1)

branka: 18.Drábek Michal (as. Oprchal)

Sestava: Sedmidubský - Nosko, Široký, Hebron, Drábek Mar. - Koudelka (60.Belej), Pecha, Drábek Mich., Oprchal (75.Mičko) - Hlavinka (60.Krejčí), Vrtěna

Hodnocení trenéra Zbyňka Zbořila: „V první půli měl náš výkon ještě nějakou kvalitu a kromě jedné šance domácích po 2x odraženém míči jsme měli více ze hry i více šancí. Dali jsme pěkný gól, který pro Michala Drábka vypracoval Oprchal, pak domácí vyhlavičkovali míč z prázdné brány po stoupaném rohu a znovu Michal Drábek nedal tutovku po zpětné přihrávce Vrtěny. Pro hodnocení druhého poločasu musím hledat slova, abych se nenechal unést pocity, které po takovém výkonu ve mě zůstaly. Prohráli jsme poločas 3:0 a to ještě v nastaveném čase neuznali rozhodčí domácím pro offside čtvrtý gól. Měli jsme sice šanci na 2:0, kterou nedal Pecha, ale jinak nemám pro náš výkon omluvu. Rozdíl v nasazení, agresivitě, v pohybu byl značný. Odehráli jsme poločas v poklusu, nedali jsme tomu zápasu nic navíc a jediné pozitivum je to, že takový propadák přišel teď a máme šanci se z toho ponaučit před startem MSFL.“

Poslední aktualizace stránky: adostalkova dne 31.07.2011 v 17:36