Náš příští soupeř 1.HFK Olomouc

K poslednímu zápasu v MSFL v sezoně 2010/2011 nastoupíme v sobotu 18.června na hřišti 1.HFK Olomouc. HFK se v sobotu rozloučí nejenom se soutěžním ročníkem , ale také s jeho dosavadním trenérem Petrem Uličným, kterého nahradí v příští sezoně Oldřich Machala.

HFK v zimě posílil Bednář, který do Olomouce přišel z Blanska, a také Korčián, ten působil v Jihlavě.

Frýdek - Místek - HFK Olomouc 2:1

Ze třinácti domácích zápasů HFK desetkrát vyhrál, jednou remizoval a dvakrát prohrál při skóre 27:5.

Podzimní zápas

SK Líšeň - 1.HFK Olomouc 0:0

SK Líšeň: Sedmidubský – Křap, Hebronn, Drábek, Čampa – Šudoma, Belej, Pecha, Drábek Mich. – Nosko, Oprchal

1. HFK Olomouc: Šrom – Dadák, Lukášek, Polák, Onofrej – Čtvrtníček, Kovář, Hořava (84. Tögel), Zedníček (67. Kobylík) - Žondra, Richter

Hodnocení zápasu trenérem Zbyňkem Zbořilem: „První poločas jsme odehráli na hranici našich možností. Zaskočili jsme soupeře aktivitou a dostávali se do šancí. Jestli chcete uspět s takovým soupeřem typu Opavy či HFK, musíte být produktivní. V Opavě se nám to podařilo, ale dnes jsme nevyužili do poločasu snad 5 dobrých příležitostí. Hned ve 3.minutě se po prostrčení Šudomy ocitl sám před Šromem Oprchal, ale jen ho nastřelil. I dál jsme se dostávali do dobrých situací, hlavně po naší pravé straně, kdy jsme několikrát přešli přes Onofreje až před bránu, jen tomu chyběla lepší finálka. A když jsme dobrý centr před bránu dostali, tak Oprchal hlavou z jasné pozice nedal. V kabině jsem hráče pochválil, ale všichni jsme věděli, že tomu chyběl ten gól či dva, na který jsme určitě měli. Druhá půle byla jasně v režii hostů, ale musím ocenit výkon obranné čtveřice spolu s Pechou, kteří ač pod tlakem nepouštěli hosty do vyložených šancí a když něco prošlo, tak tam byl jistý Sedmidubský. Uhlídat při standardkách takové hlavičkáře jako Žondra, Kovář, Lukášek či Polák nebo v závěru jeden centr za druhým do vápna na vysoké hroty Žondru s Richtrem, si zaslouží pochvalu. V průběhu druhé půle jsme na víc než bod neměli a s takovým soupeřem je hrozně důležitý. Vzali jsme body Opavě i HFK a to má svoji váhu pro klub jako je Líšeň.“

Poslední aktualizace stránky: adostalkova dne 16.06.2011 v 09:23