Náš příští soupeř SK Hanácká Slavia Kroměříž

Posledním soupeřem v jarní části MSFL, kterého přivítáme na našem hřišti, je Hanácká Slavia Kroměříž. Na jaře Kroměříž zaznamenala velký úspěch v Ondrášovka cupu, když vyřadila ve čtvrtfinále Zbrojovku Brno a v následném semifinále narazila na Mladou Boleslav, i s tímto soupeřem hrála vyrovnanou partii. V Boleslavi nejprve uhrála remízu 1:1, ale v domácím odvetě už prvoligovému soupeři podlehla 1:3.

V zimní přestávce došlo v mužstvu Hanácké Slávie k několika změnám.

Kroměříž - Frýdek - Místek 2:0

Na hřištích soupeřů Kroměříž uhrála tři výhry, třikrát remizovala a sedmkrát prohrála.

Trenér: J. Lehkoživ

Podzimní zápas

KROMĚŘÍŽ - LÍŠEŇ 2:1 (0:0)

branka: 53.Král (as. Mičko)

Sestava: Sedmidubský - Čampa, Hebron, Král, Křap - Pecha - Nosko, Drábek Michal, Šudoma (78.Široký), Oprchal (46.Mičko) - Vrtěna

Zbyněk Zbořil, trenér SK Líšeň:„Chtěli jsme navázat na podařený minulý zápas, ale to se rozhodně nepovedlo. Nejde o výsledek, dostali jsme rozhodující gól 5 minut před koncem z penalty, ale o předvedenou hru. Podle mě to bylo oboustranné, ve hře bylo moc chyb, málo šancí. Čekal jsem, že na takovém hřišti, obě mužstva v dobré formě, soupeř, který nám vyhovuje svým kombinačním fotbalem, se bude hrát dobrý fotbal, ale byl to takový boj se šťastnějším koncem pro domácí. Po hluchém prvním poločase jsme si v kabině řekli, že musíme zmenšit hřiště, vysoké napadání nás stálo hodně sil a bylo to bez efektu nějaké šance. Druhou půli jsme chtěli odehrát jinak, v bloku na rychlý přechod, ale hned z první standardky, kterou jsme odvrátili se nám míč dostal zpět do vápna a po tečované střele jsme prohrávali. Podařilo se nám z podobné situace brzy vyrovnat a měli jsme další šanci, kdy Šudoma trefil z dobré pozice brankáře. Domácí jsme pustili jen do jedné šance, ale tu skvělě chytil Dub Grimovi a pak přišla ta penalta, která to rozhodla, ale musím uznat, že byla.“