1. FC Slovácko B - SK Líšeň 2:0

V krásném květnovém odpoledni jsme odehráli vložené mistrovské utkání proti béčku Slovácka. Tentokrát se nehrálo na hřišti v Kunovicích, nýbrž přímo na hlavním stadionu v Uherském Hradišti. Bouřlivou atmosféru, kterou je Slovácko proslulé, ale naši kluci nezakusili, neboť do ochozů přišlo pouhých 138 diváků. Vzhledem k hracímu času a dni to nebylo překvapující.

Hned v úvodu utkání obdržel žlutou kartu náš Cupák. Do šancí se dostávali domácí, za které nastoupili také čyři hráči z áčka a už v jedenácté minutě Szmek vstřelil gól. Hned ve čtrnácté minutě mohlo Slovácko zvýšit svoje vedení, ale Szmek přeloboval nejen našeho brankáře, ale i branku.

V následujících minutách si příležitost vypracovali i naši hráči. Pechovu zblokovanou střelu zneškodnil brankář Slovácka, Cupák střílel vysoko nad.
Ke konci prvního poločasu zahrávala obě mužstva rohový kop.

V úvodu druhého poločasu jsme byli o něco aktivnější.
V 58.minutě se ke střele dostal Oprchal, ale brankář Heča byl pozorný.

Pár minut na to jsme obdrželi druhý gól. Franta zahrál rohový kop, míč přilétl na hlavu volného Reinberka, a ten ho poslal za Sedmidubského záda.

V 64. minutě jsme zahrávali rohový kop, ze kterého padl gól do Hečovi branky, bohužel byl míč tečovaný Martinem Noskem, který stál v ofsajdové pozici a tak se skóre neměnilo.

Chvíli na to jsme zahrávali dvě standardky. Králova střela šla nad bránu, tu Belejovu skvělým zákrokem zneškodnil domácí gólman.

Do konce zápasu už se na stavu nic nezměnilo a tak si ani dnes do Líšně nepřivezeme pro nás tolik důležité body.

Je potřeba zvednout hlavy a vybojovat tři body v domácím utkání, ve kterém nás čeká 29. května béčko Zlína. Tento víkend Líšeň nehraje, neboť jejím soupeřem měly být Vítkovice, které ze soutěže odstoupily.

Slovácko B - SK Líšeň 2:0

Branky: 11. Szmek 62. Reinberk

1. FC Slovácko B: Heča - Habanec, Daníček, Reinberk(83.Hesek) Borusík, Franta, Hlůpik, Čtvrtníček(64. Ohnutek), Ruman, Szmek, Starý

SK Líšeň: Sedmidubský - Tenkl (84.Čoupek), Široký, Král, Mičko - Pecha, Cupák (80.Drábek Martin) - Nosko, Drábek Michal (65.Šudoma), Belej - Oprchal