SK Líšeň - FC Zbrojovka Brno B 0:2

Ani včera se nepodařilo našim fotbalistům prolomit sérii porážek a v derby s juniorkou Zbrojovky prohráli 2:0. Do zápasu nenastoupili zranění hráči Čampa, Vrtěna.

Už v páté minutě padl gól do naší brány, Šural si naběhl na centr a přesnou hlavičkou nedal Sedmidubskému šanci. O šest minut později se po rohovém kopu prosadil Šťourač, který opět hlavičkou, zvýšil vedení Zbrojovky na 2:0.

V dalších minutách zápasu jsme se snažili zvrátit pro nás nepříznivý výsledek, dvakrát po sobě se ze standardní situace do šance dostal Belej, po něm měl Hebron velkou příležitost snížit, když si naběhl na centr, ale hlavičkoval pouze do náruče Krbečka.

V poločasové přestávce udělal náš trenér jednu změnu v sestavě, Tenkla vystřídal Mičko.

Snaha našich hráčů změnit nepříznivý vývoj zápasu bohužel narážela na pozornou brněnskou obranu, která vlastně vůbec nedovolila, abychom si vypracovali ve druhém poločase nějakou vyloženou příležitost.

V průběhu druhé půle přišel na hřiště ještě Martin Drábek za Hebrona, a Čoupek, který střídal zraněného Michala Drábka.

Utkání sledovalo 335 diváků.

SKLíšeň - Zbrojovka Brno B 0:2 (0:2)

Branky: 5. Šural, 11. Štourač.

ŽK: Široký - Jílek.

Rozhodčí: Páral - Horák, Kondler.

SK Líšeň: Sedmidubský - Král, Široký, Oprchal, Pecha, Hebron (54. Drábek Martin), Tenkl (46. Mičko), Nosko, Belej, Cupák, Drábek Michal (65. Čoupek).

FC Zbrojovka Brno B: Krbeček - Matyska (75. Sus), Foukal, Jílek, Husár - Borák, R. Buchta, Maroši, Michna - Štourač (83. Jukl), Šural (74. Košulič).

Názor trenéra Zbyňka Zbořila:

„Po druhé po sobě jsme inkasovali branku z první střely na bránu a tentokráte jsme to korunovali laciným gólem po rohu v 10.minutě na 0:2. S takovým handicapem vstupujeme do důležitého utkání o šest bodů proti posílené rezervě ligového mužstva. Hodně špatně napsaný scénář dnešního utkání. V zápase proti Olomouci „B“ jsme asi urazili fotbalového boha, nedali jsme tutové šance a přišli o Vrtěnu. Od té doby máme obrovský problém vytvářet si šance a když už se do něčeho dostaneme tak to nezvládneme. Dnes jsme góly dostali ze situací, které nejsou ani šancemi. My máme stejné věci na druhé straně, ale buď trefíme brankáře jako Hebron nebo to z těch závarů do brány nedotlačíme. Musím ale uznat, že jsme dnes hrozili jen po standardkách, ze hry se na gól nadřeme a finální část jsme nezvládli. Zbrojovka hrála s pocitem dvoubrankového vedení, zápas poctivě odbránila v bloku a my sice měli herní převahu, ale jen po vápno.“

Fotografie z tohoto utkání najdete v galerii Muži A.

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 15.05.2011 v 11:36