Náš příští soupeř MSK Břeclav

V sobotu 7.5. zajíždíme do Břeclavi k utkání 24. kola MSFL, zápas začíná v 16.30 na stadionu Lesní.

Zřejmě nepříliš dobré podzimní výsledky vedly k tomu, že před zahájením jarní části soutěže MSK Břeclav výrazně obměnil kádr. Přišlo devět hráčů, stejný počet naopak odešel. Mezi posilami je také Ondřej Crla, kterého známe z působení v Líšni, u nás odehrál podzimní část sezony 2008/2009 a v zimní přestávce odešel do Šardic.

Z jedenácti domácích zápasů získala Břeclav 19 bodů, při aktivním skóre 11:7. Doma pětkrát zvítězila, čtyřikrát remizovala a jen dvakrát odešla poražena.