SK Líšeň - FC TVD Slavičín 2:1

Líšeň dnes nastoupila proti poslednímu týmu v tabulce MSFL a v prvním poločase hrála nejenom proti slavičínské jedenáctce, ale i proti větru, který úrovni fotbalu rozhodně nepřispíval. Hned v úvodních minutách ke zmrazení diváků přispěl také slavičínský Liška, ten zahrál trestný kop a k překvapení všech z této situace padl gól.

V patnácté minutě byl zapískán pokutový kop pro Líšeň, za faul na Noska. Michal Drábek se nemýlil a Líšeň srovnala na 1:1.

Ve 29.minutě orazítkoval hostující Pazdera spojnici tyče a břevna líšeňské branky, odražený balon doputoval k Vaculkovi, Sedmidubského ale nepřekonal.

Ve 32.minutě rozehrál trestný kop Belej, centr našel Pechu, jeho střelu ale tečoval obránce a kopal se rohový kop. Z této situace se už nic dalšího neurodilo.

Po přestávce byli aktivnější naši , v 51.minutě Michal Drábek poslal centr do vápna, ten se dostal opět k Pechovi, jeho střela šla vedle tyče.

V 52. minutě Líšeň vstřelila druhý gól, centr z pravé strany přiletěl k Michalu Drábkovi, ten jej přenechal nikým neatakovanému Vrtěnovi, který se nemýlil a skóroval.

V 70.minutě se o fotbalovou parádu pokusil Belej, který vyslal oblouček ze 30 metrů směrem ke slavičínské bráně, bohužel přestřelil.

Dvě minuty poté se naši dostali do přečíslení tři na dva, ale Vrtěnu, který už byl ve vápně, obral o míčl hostující Mendl.

V posledních minutách utkání se hosté snažili ze všech sil výsledek zvrátit, ale to už se jim nepodařilo.

V silném a studeném větru sledovalo dnešní utkání 315 diváků.

Branky: 11. Mich. Drábek, 52. Vrtěna - 4. Liška

SK Líšeň: Sedmidubský - Král, Čampa, Pecha, Hebron, Vrtěna(78.Mičko), Nosko, Belej(73.Oprchal), Cupák(84.Široký), Drábek, Šudoma.

FC TVD Slavičín: Mendl - Ptáček, Jaroš, Švach(56.Dolina), Pazdera, Otépka, Kutra, Řihák, Fábry, Vaculka(76.Ország), Liška(58.Stýskala).