SK Uničov - SK Líšeň 1:0

Dnešní utkání v Uničově mělo stanovený začátek v 10.15, proto se autobus s líšeňskými fotbalisty vydal na cestu už po sedmé hodině ranní. Vzhledem k tomu, že byl náš kapitán Ruda Čampa tento týden potrestán disciplinárkou zastavením činnosti na jedno utkání, převzal kapitánskou pásku Král Miroslav, který vedl svoji družinu do boje proti SK Uničov.

V základní sestavě nastoupil také Jan Tenkl, ten si v dnešním zápase odbyl svoji premiéru v líšeňském dresu.

V prvním poločase se hrálo především ve středu pole a ani jedno z mužstev si nevytvořilo brankovou příležitost. V 31.minutě obdržel Vrtěna žlutou kartu. Líšeň byla v prvním dějství mírně aktivnějším týmem.

Po poločasové přestávce došlo u domácích k prvnímu střídání, Líšeň nastoupila beze změn.

V 47. minutě zahrozili domácí poprvé, když se po přihrávce Krče dostal do stoprocentní šance Hrubý, který ji neproměnil a přestřelil bránu.

V 55.minutě domácí podruhé střídali, na hřiště vyběhl Večeřa. Právě tento hráč v 63.minutě zápasu poslal přihrávku na Hrubého, který střelou po zemi poslal Uničov do vedení 1:0.

Vedení 1:0 si domácí udrželi až do konce zápasu.