SK Líšeň - SK Spartak Hulín 1:0

V prvním mistrovském zápase po zimní přestávce nastoupila SK Líšeň proti SK Spartak Hulín.

Během prvního poločasu se urodily dvě krásné akce ze strany Líšně. Nejprve v 9.minutě předvedli domácí borci velmi povedenou kombinaci, kdy se míč z pravé strany z kopačky Vrtěny dostal před bránu na volného Šudomu, který nezvolil správné zakončení.

Další akce proběhla ve 20.minutě opět po pravé straně líšeňské ofenzivy. V pokutovém území se Vrtěna kličkou zbavil svého obránce a z úhlu nedal brankáři Janalíkovi šanci.

Po zbytek prvního poločasu Líšeň kontrolovala hru. Do druhé půle nastoupila obě mužstva beze změn. Ve druhém poločase stojí za zmínku centr Noska na Beleje, který vystřelil vedle brány.

V 70.minutě došlo k vyloučení kapitána Čampy, který v krátkém časovém úseku obdržel dvě žluté karty a musel opustit hřiště. Zbytek zápasu dobýval Hulín branku domácích, ale naši borci dokázali výsledek ubránit.

Zápas tak skončil vítězstvím 1:0 ve prospěch domácího celku. Utkání sledovalo v chladném a větrném odpoledni 340 diváků.