Náš příští soupeř Chrudim

MFK Chrudim - FC Vyočina Jihlava U21 2:2 (1:0)
Branky: 44 Luptovský, 89 Kesner - 65. Svatík, 70. Hron
Rozhodčí: Pešek - Kvaček, Poláček Diváci: 80

MFK Chrudim: 1. poločas: Trojan - Kopecký D., Holeček, Jindrák, Stránský - Luptovský, Hauf, Vavrouš, Kopecký L., Žalud (23 Dostálek) - Halbich 2. poločas: Zíma - Řezníček, Krčál, Radouš, Mastík - Kesner, Kučera, Vodrážka, Dostálek - Vavrouš, Kopecký L.

FC Vyočina Jihlava U21: 1. půle: Soukup - Rychetník, Vedral, Beseda, Dujmović - Demeter, Svatík - Hron, Sargsyan, Urdinov - Pěnkava. 2. půle: Kolář - Pedro, Vedral, Kolčava, Urdinov - Demeter, Svatík - Hron, Sargsyan, Fiala - Pěnkava.

S Juniorkou Jihlavy smírně 2:2

Ve třetím přípravném utkání přívítal místní MFK Chrudim juniorku Jihlavy. Na umělé trávě V Průhonech se odehrálo v prvním poločase kvalitní utkání. Hosté byli fotbalovější, ale domácí nebezpečnější, když si vytvořili více brankových příležitostí. David Halbich však úspěšný nebyl. Ve 44 minutě se přeci jen domácí dočkali, když se uvolnil Luptovský a z úhlu otevřel skóre utkání 1:0. Poločas tak skončil vedením domácích 1:0. Druhý poločas začal stálou převahou domácích hráčů. Jen skóre ne a ne se posunout. Chrudimští své akce zbytečně překombinovávali a na místo střely volili o přihrávku navíc. V 65 minutě po ojedinělé akci z brejkové situace, hosté dokázali do prázdné branky vyrovnat na 1:1. Po vtřelené brance hosté ožili a další brejk hosté ještě neproměnili. Zdalšího brejku se hosté radovali, když vstřelili vedoucí gól podobný tomu prvnímu jako vejce vejci zakončenou akcí do prázdné branky 1:1. V 81 minutě mohl vyrovnat Halbich, který se skvěle uvolnil, přehodil si obránce, ale jeho střela mířila těsně nad. V 86 minutě protáhl střelou z hranice šestnáctky Řezníček brankáře hostí, který vytěsnil jeho střelu na roh. V 89 minutě se přeci jen domácí dočkali vyrovnání, když po závaru a sérii střel dotlačil míč do branky Kesner. Domácí se tak střelecky prosadili na konci obou poločasů a s juniorkou Jihlavy uhráli remízu 2:2

Michal Kadlec, trenér FC Vysočina Jihlava U21: „Branky jsme inkasovali vždy v závěru poločasů. Škoda, že jsme nadějné vedení 1:2 neudrželi do konce utkání. Ve však třeba dodat, že na pohybu našich hráčích byla znát únava s náročného tréninkového programu tohoto týdne. Domácí byli kombinačně lepší, v zápase jsme tahali za kratší konec.“

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 25.01.2017 v 22:19