Velmez přivezl první vítězství ze soupeřova hřiště

SK Líšeň - FC Velké Meziříčí 0:2 (0:0)
Dnešní utkání se hrálo na velmi nerovném a podmočeném hřišti za velmi slušného podzimního počasí. Náš tým opět přijel podpořit slušný počet našich fandů, kteří byli v hledišti pořádně slyšet, za což jim náš tým moc děkuje.

Ve druhé minutě ztratil ve středu hřiště míč Smejkal a po rychlém brejku Fáll střílel nad Krubovu branku. V 5 minutě po rohu domácích stehlík hlavička opět nad naši branku. V 6 minutě opět Kruba vychytal z úhlu střílejícího Stehlíka. V 9 minutě se opět zaskvěl dobrým vyběhnutím Kruba. V 11 minutě předvedl krásný zákrok Rychetský po střele Demetera, který vypálil z 25 metrů do šibenice jeho branky. Ve 12 zahrával Demeter RK a hlavička Simra byla zblokována.V 16 minutě předvedl svůj typický křídelní náběh Doleš ana jeho přesný centr do vápna si naběhl Mezlík, ale jistý gól zblokoval domácí obránce. V 18 minutě vyslal pěknou střelu Kriegsmann, ale těsně minula branku Líšně. V 25 minutě centr Mezlíka na Simra, ten ho sklepl Dolejšovi, ale střela opět těsně vedle branky domácích. V 36 minutě rychlí brejk domácích zastavil Krejčí.

Tak jak už je tradicí, druhý poločas začal z naší strany pasívně. Prvních 15 minut druhé půle jsme hráli otřesně. Kazili jsme rozehru a vůbec neudrželi míč. Naštěstí domácí si nevytvořili žádný větší tlak a hlavně šance.V 74 minutě po faulu na Simra se kopal VPK, ale střelu Dolejše Rychetský vychytal. V 80 minutě zahrával VPK z 25 m Demeter a míč ve vápně šikovně hlavičkoval Kriegsmann a bylo 0-1. V 82 si na Demeteruv centr naběhl Simr, ale jeho hlavičku chytl domácí brankář. V 85 minutě Simr sice dal gól, ale hlavní sudí Páral ho pro údajný faul neuznal. V 86 minutě Páral nařídil přísnou penaltu po obraném zákroku Simra ve velkém vápně. Tam se vyznamenal náš brankář Kruba, který vystihl směr střeli a krásným zákrokem míč chytil. V 89 minutě konečně proměnil rychlý brejk Demeter 0-2.

Nejlepší hráči utkání : Krška - Kruba, Demeter

Vyjádření trenéra Smejkala : Dneska domácí zabetonovali svoje vápno. Na Dolejše postavili osobní obranu. To nám činilo velké problémy. Kluci místo toho aby se pokusili o jednoduše nakopnuté míče za obranu neustále kombinovali před tímto obraným blokem. V závěru utkání nás podržel chycenou penaltou Kruba. Dnešní utkání nebylo vůbec z naší strany pohledné, ale za první 3 body z venkovního utkání jsme hrozně rád.

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 23.10.2016 v 23:56