Juniorka otočila vývoj utkání a z Líšně veze 3 body

Po prvním poločase sice ševci prohrávali o jednu branku, ale po změně stran ztrhli vývoj na svoji stranu a zaslouženě vyhráli 2:1. O branky se postaral Blanař a v 89. svým prvním gólem v MSFL Žůrek.

SK Líšeň - FC FASTAV Zlín B 2:1(1:0)

Branky: 31. Zezula - 48. Blanař, 89. Žůrek ŽK: 79. Fall – 19. Michálek, 82. Masař Rozhodčí: Cieslar – Bureš, Vrťo
Diváci: 165

SK Líšeň: Rychteský – Bednář, Čampa, Krška (82. Ovsepjan), Nevřala, Stehlík, Zezula, Fall, Daněk, Frimmel, Milotínský (72. Voda)

FC FASTAV Zlín B: Dostál – Michálek, Bačo, Tkadlec, Vašulka, Blanař (88. Petřík), Malenovský, Masař, Mlýnek V. (76. Mlýnek M.), Žůrek, Fantiš (90. Stuchlík)

Komentář

Hned úvod utkání nám ukázal, jak bude vypadat celý zápas. Domácí vsadili na jednoduchost a snažili se dlouhými nakopávanými míči dostat zlínské pod tlak. Slibné příležitosti přišli ve 20. minutě na obou stranách. Nejprve Malenovský střílel levačkou těsně vedle šibenice domácí brány, domácí v úniku z boku trefili vyběhnutého Dostála. Bohužel v 31. minutě se už měnilo skóre, po standartní situaci hlavičkoval osamocený Zezula za bezmocného Dostála a Líšeň tak vedla 1:0. Po obdržené brance mohl srovnat Masař, který pěknou střelou vyprášil rukavice domácího brankáře. A ke konci poločasu přestáli zlínští ještě jednu možnost domácích, po vystihnuté malé domů dvojice hráčů domácích naštěstí trefila jen nohy Dostála.

Druhý poločas začala juniorka výborně. Ve 48. minutě Víťa Mlýnek našel přízemním centrem nohu Blanaře, ten si už věděl rady co s míčem a rozvlnil tak poprvé domácí síť. Poté se hra odehrávala pořád ve stejném duchu, vyložených šancí bylo ale poskromnu. Za zmínku stojí asi jen hlavička domácího hráče opět po standartce z boku, která minula zlínskou zadní tyč. A poté přišel závěr zápasu, který vyšel ševcům náramně. Petřík po zhruba minutovém pobytu na hřišti vybojoval zdánlivě ztracený míč u brankové čáry v pokutovém území, který náramně předložil Žůrkovi před prázdnou bránu, pro kterého nebyl velký problém vsítit svůj první gól v MSFL.

Komentář Jana Jelínka: „Dnes to nebylo ani trochu o fotbale. Soupeř hraje jednoduché míče nahoru a bojuje. V první půlce jsme špatně zabezpečovali prostor před obranou řadou. Byli jsme málo bojovní. Soupeř trestal z přímého kopu. Naštěstí nám vyšel vstup do druhé půle. Vstřelená branka nás nakopla a kluci přidali. V závěru jsme to vyloženě vybojovali. Zápas jsme nezvládli fotbalově, ale kondičně. Smekám za bojovnost do poslední minuty a vůli vyhrávat osobní souboje. Ale musíme dramaticky zlepšit kombinaci a fotbalovou kvalitu!“

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 17.10.2016 v 07:13