FC Viktoria Otrokovice – SK Líšeň 2:1 (2:0)

Branky: 3. Vavruša, 13. Elšík – 46. Stehlík

Otrokovice: Balážik – Němec, Juráň, Dekleva, Jasenský – Foltýn (72. Zach), Kwaku (46. Hradil), Ponížil, Elšík – Šuranský, Vavruša (46. Bahounek).

Trenér: Marek Sedlák

Líšeň: Zrzavý – Bednář, Čampa, Krška, Voda (61. Milotínský), Nevřala, Stehlík, Zezula, Hanuš, Fall (83. Matoušek), Frimmel (75. Ovsepjan).

Trenér: Josef Mazura

8. kolo MSFL

V dalším utkání MSFL přivítal náš A tým doma celek Líšně. V zápase získal s velkým štěstím plný počet bodů.

Náš tým začal skvěle a hned první akci Elšíka ve 3. minutě dorazil do brány Vavruša – 1:0. V 8. minutě špatně zpracoval míč Juráň a hostující Frimmel poprvé trefil tyč naší brány. Ve 13. minutě předvedl rychlý brejk Vavruša, jeho zpětnou přihrávku zakončil Šuranský, hostující gólman míč vyrazil jen k Elšíkovi a ten přidal druhý gól – 2:0. Ve 21. minutě mohl snížit Hanuš, ale znovu trefil jen tyč naší brány. Ve 28. minutě pak trefil Frimmel břevno naší brány (pozn.: byl to Stehlík) . Hosté byli při chuti a ve 32. minutě na poslední chvíli tečoval střílený míč do pokutového území na roh Jasenský. Ve 36. minutě se ocitl ve vyložené šanci hostující Voda, ale Balážik jeho střelu skvěle chytil.

Hned první akci druhé půle proměnili hosté v zaslouženou branku, když se přesně k tyči trefil Stehlík – 2:1. O tři minuty později zahrával přímý volný kop hostující Krška a těsně minul naši branku. Za další tři minuty měl velkou šanci Voda, ale z první naši branku netrefil. Hosté měli dále velkou převahu a v 70. minutě měl na hlavě vyrovnání Milotinský, ale zamířil nad naši branku. V 83. minutě pak krásně vystřelil Krška, ale Balážik jeho střelu vytáhl na rohový kop. Poslední šanci měl v samém závěru Stehlík, avšak Balážik jeho hlavičku chytil.

Po dobrém úvodu převzali hosté iniciativu a byli lepším týmem. Naštěstí pro náš tým však selhali v koncovce, takže Viktorka dotáhla zápas ke šťastnému vítězství.