Bilance přípravek SK Líšeň

Doplněno o fotky.
Dnes 21.6.2016 přijal pan starosta s panem místostarostou na radnici 3 družstva přípravek SK Líšeň. Mladí fotbalisté kategorií U11, U10 a U9 byli oceněni nejen

za vítězství v Městských soutěžích, ale za skvělou reprezentaci Líšně během celého uplynulého ročníku, kde se zúčastnili řady turnajů po celé ČR s častým umístěním na stupních vítězů.
Mimo jiné U11 vyhrála Zimní halovou ligu, vyhrála kvalifikaci Ondrášovka cup , kde v hlavním turnaji obsadili 17 místo v ČR.
U10 na kvalifikaci Ondrášovka cup obsadila 5.místo a o minulém víkendu si 2. místem na kvalifikaci E.ON cup zajistila účast na hlavním turnaji.
Kluci U9 dnes na radnici dojeli rovnou z Blanska na krku s bronzovou medailí za 3. místo z krajského finále přípravek.
Pan starosta poděkoval jak hráčům, tak všem trenérům za skvělou a obětavou práci, kterou ve svém volném čase vykonávají.