Úspěšné přípravky SK Líšeň

Nejmladší naděje líšeňské kopané byly v letošním ročníku velice úspěšné. Tým U11 vyhrál svoji Městkou soutěž, Zimní halovou ligu a několik turnajů. Velkým úspěchem je vítězství v kvalifikačním turnaji Ondrášovka Cupu a účast na velkém klání v Plzni, kde

se utkali s nejlepšími týmy z celé ČR (např. Sparta Praha, Slavia Praha nebo Zbrojovka Brno). Prohra s vítězem turnaje Slávií Praha 0:2, remíza s finalistou Spartou Praha 2:2 a další remíza s ligovým Jabloncem 1:1, vítězství nad Libercem 1:0 a Jihlavou 3:2 - to jsou skvělé výsledky. Celkové 17.místo z 26 účastníků ligových - profesionálních klubů je skvělá reprezentace Líšně. Tým U10 vyhrál obě své Městské soutěže a řadu turnajů, hráči U9 vyhráli Městskou soutěž a budou reprezentovat město Brno na meziokresním finále v Blansku. Úspěšné týmy přijme na líšeňské radnici pan starosta a předá jim medaile. Děkujeme!

Autor: David Linger

Poslední aktualizace stránky: dlinger dne 15.06.2016 v 06:57