Z webu denik.cz - Krč zbytečným vyloučením oslabil Uničov.

Jasná červená, přiznal Balcárek
Líšeň, Uničov – Uničovští fotbalisté padli v Líšni a boj o druhé místo v tabulce již nemají ve svých rukou.

„Nehráli jsme dobře, bylo to z naší strany takové unavené. Soupeř byl lepší a zaslouženě vyhrál,“ uznal jejich trenér Jiří Balcárek.

Úvod duelu přitom nenaznačoval, že by měl favorit na půdě brněnského celku ztratit body. Dostál s Krčem však své příležitostí neproměnili.

Hosty poslal do kolen v 29. minutě Krška, který akrobaticky uklidil míč do Havlíčkovy sítě. Dvacetiletý brankář dostal příležitost místo tradiční jedničky Uvízla. „Uvízl byl po minulém zápase zraněný, nemohl hrát. Havlíček to zvládl, chytal dobře, za góly nemohl,“ chválil mladíka kouč.

Velká nepříjemnost potkala Hanáky pět minut před pauzou, kdy kanonýr Krč dostal za úder loktem v hlavičkovém souboji červenou kartu.

„Myslím, že byla jasná. Ale nevyčinil jsem mu, na nějaké emotivní výjevy v tom zápase není čas, budeme to řešit až v průběhu týdne. Snažili jsme se spíš udělat něco s výsledkem,“ vysvětloval Balcárek.

Ani korigovat stav se však Uničovským nepovedlo. V 55. minutě přidal svůj druhý gól Krška a čtvrt hodiny před koncem zvýšil na 3:0 pro domácí Ovsepjan. Alespoň čestný úspěch hostů zaznamenal střelou ze šestnáctky Juřátek.

„Nějaké šance jsme měli, ale v globálu jsme si nezasloužili vyhrát. Beru to na sebe. Řekl jsem hráčům, že taková utkání v tom fotbalovém životě prostě jsou,“ uzavřel Jiří Balcárek, jehož mančaft čeká v úterý šlágr s druhými Vítkovicemi. „Budeme hrát doma, kde jsme na jaře neztratili ani bod, takže chceme vyhrát a rozloučit se s fanoušky,“ dodal.

SK Líšeň – SK Uničov 3:1 (1:0)

Branky: 28. a 55. Krška, 77. Ovsepjan – 83. Juřátek. Rozhodčí: Duda – Bureš, Škrobák. ŽK: Hanuš, Bednář. ČK: 40. Krč. Diváků: 193.

Líšeň: Zrzavý – Král, Krška (86. Minařík), Nevřala, Fall (76. Bohuslav), Zezula, Ovsepjan, Matoušek, Hanuš (77. Walla), Bednář, Vejmělek. Trenér: Josef Mazura.

Uničov: Havlíček – Juřátek, Heinz, Vejvoda, Řehák (62. Můčka) – Dostál, Binar, Nuc (62. Kasal), Vasiljev – Krč, Komenda (83. Kuba). Trenér: Jiří Balcárek.

Autor: Michal Kvasnica

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 05.06.2016 v 22:47