FC Viktoria Otrokovice – SK Líšeň 1:2 (1:1)
Branky: 21. Jasenský – 9. Král (p.k.), 82. Bohuslav

Otrokovice: Juřík – Zábojník, Juráň, Dekleva, Jasenský – Foltýn (78. Bahounek), Němec, Vavruša, Elšík – Mlýnek (69. Šuranský), Neubert.

Trenér: Marek Sedlák.

Líšeň:

26. kolo MSFL

V dalším zápase Moravskoslezské fotbalové ligy přivítala Viktorka na svém hřišti soupeře z Líšně, kde na podzim utržila debakl 6:0. Na domácím hřišti se soupeřem sice držela krok, ale na bod to ani tentorkát nestačilo.
Zápas začal zostra. Hned v 9. minutě zbytečně atakoval náš gólman útočícího hráče a rozhodčí nařídil pokutový kop, který proměnil Král – 0:1. V 15. minutě zapomněla naše obrana v pokutovém území na volného hráče Líšně, jehož přihrávku z hranice vápna zakončil Vejmělek střelou nad branku. Ve 21. minutě bylo srovnáno. Hostující obrana faulovala těsně za hranicí pokutového území a Jasenský se trefil z přímého kopu parádně do šibenice – 1:1. Ve 25. minutě se prezentoval skákavou střelou zdálky Němec, ale hostující brankář Zrzavý ji zkrotil. Ve 31. minutě nebezpečně zakončoval na druhé straně nedůrazně bráněný Krška, ale Juřík jeho střelu nadvakrát chytil. Ve 37. minutě nás hosté přitlačili před bránu, čehož výsledkem byla velká šance Čamry, ale Juřík dobře zmenšil střelecký úhel a střelu vyrazil. Do kabin se odcházelo za nerozhodného stavu.
Druhý poločas zahájil přímý kop hostů, gólman Juřík však střelu Kršky s problémy vytáhl na tyč. V 57. minutě dostal další příležitost z přímého kopu Jasenský, hostující brankář však tentokrát zasáhl úspěšně. V 74. minutě předvedl náš tým rychlý přechod do útoku, zakončení Vavruši však Zrzavý kryl. Když už se obě strany smiřovaly s remízou, poslali hosté v 82. minutě centrovaný míč do pokutového území, kde jej hlavou zakončil Bohuslav – 1:2.
Ve vyrovnaném zápase byli hosté úspěšnější v koncovce a dosáhli důležité výhry v boji o udržení třetiligové příslušnosti. Náš tým má možnost získat další body v příštím zápase, kterým je derby s Fastavem Zlín „B“, které se hraje na stadionu Letná již v pátek od 17 hodin.