HFK Třebíč – 1. FC Jemnicko 8 : 1 (5 : 0)

Třebíč v dalším přípravném utkání rozstřílela druhý tým krajského přeboru 1. FC Jemnicko vysoko 8 : 1, když o svém jednoznačném vítězství rozhodla již v prvním poločase.

Branky: Kishita 3, Tsuchiya 2, Klusák 2, Ošmera – Kříž.

Sestava Třebíč:
Soukup – Bagnon, Komínek, Benda (46. Houser), Klusák (46. Karásek) – Ošmera (46. Novotný), Dobrovolný, Kelbler, Kishita – Dogui, Tsuchiya.

Rozdíl dvou tříd byl tentokrát vidět i na hřišti, kdy jemnická obrana jen ztěží zastavovala třebíčské hráče. Třebíč rozhodla o svém vítězství již v prvním poločase, který vyhrála jednoznačně 5 : 0 a jen lehkovážností některých hráčů nebylo skóre ještě vyšší. Jemnicko korigovalo výsledek v poslední minutě utkání se závěrečným hvizdem hlavního rozhodčího.

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 06.03.2016 v 18:01