Třetiligový A tým Holice otočil nepříznivý stav utkání s Uničovem

V předposledním přípravném utkání změřili holičtí fotbalisté síly se silným Uničovem na umělé trávě Androva stadionu.

V prvním poločase zaskočili svěřenci trenéra Balcárka hráče HFK rychlým přechodem do útočné fáze. Holičtí nestíhali bránit útočné nájezdy svého soupeře a po zásluze inkasovali ve 20. minutě z technické střely Aleše Krče - 0:1.

Do poločasu se obraz hry moc nezměnil a lepším týmem byli určitě hosté.

Po změně stran se hra obrátila a hráči HFK změnili vývoj a hlavně stav utkání. Zrychlili kombinaci s míčem a přidali na důrazu. Obrat načal v 65. minutě Honza Šteigl, když srovnal na 1:1.

V 73. minutě využil zaváhíní a velké chyby obrany Filip Přikryl a bylo to 2:1.

V 80. minutě to byl opět Šteigl, kterému nachystal míč na zlatém podnose důrazný Pezzotti - 3:1. A v závěru dokonal svým hattrickem obrat Honza Šteigl, když završil stav utkání na 4:1.

Hráči Holice tak po delší době předvedli v plné kráse svou kvalitu a z dnešního utkání mohl odejít s pocitem dobře odvedené práce.

1.HFK Olomouc - SK Uničov 4:1 (0:1)

Branky: 65., 80., 88. Šteigl, 70. Přikryl - 20. Krč.

Sestava HFK: Mucha (70. Snášel) - Přikryl, Petrić, Grézl, Srnec (65. Kováč) - Schmidt, Buček (46. Bořil), Heinz, Šteigl - Pezzotti, Pyclík (46. Fočić).

Na střídání: Snášel - Kováč, Fočić, Bořil.

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 06.03.2016 v 17:59