Z webu Tasovic

Do utkání vstoupili domácí daleko lépe než hosté z Tasovic. Bylo jich plné hřiště, dobře kombinovali a dostávali se do spousty zajímavých situací. Ve třicáté minutě svítilo na ukazateli skóre 3:0, kde se Líšeň prosadila postupně ze třech standartních situací - z rohu, přímého volného kopu a penalty.

Nutno však dodat, že šancí ke skórování měli domácí nespočet. V první půli si Tasovice vypracovali jen jednu šanci, za to obrovskou, kdy v jasné šanci Svatoš hlavou minul. Ve druhém poločase se hra Tasovic zlepšila a hrálo se daleko vyrovnanější utkání než v první půli. Líšeňští však měli spoustu dalších situací, prosazovali se hlavně ze stran hřiště, ale další branku již nevsítili. Tasovickým se podařilo snížit Svatošem, který se podruhé v utkání hlavou již nemýlil a skóre uzavřel pět minut před koncem Paul, kdy proměnil pokutový kop. Za Tasovice se v utkání představil na zkoušku Marcel Machač, který naposledy působil v juniorském týmu 1. FC Slovácko, o jeho dalším působení v klubu se rozhodne v několika dalších dnech.

Sobota 20.2.2016, 14:00, UT Líšeň

SK Líšeň (MSFL) - TJ Sokol Tasovice (divize D) 3:2 (3:0)

Branky Tasovic: Svatoš, Paul z penalty

Sestava Tasovic: Pavliv (46. min Heneš) - Švarc, Mička, Šuráň, Čermák (46. min Lašák), Janák (46. min Veselý), Hrobař, Machač (61. min Čermák), Blahoudek, Paul, Svatoš

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 20.02.2016 v 20:46