MFK Chrudim - SK Líšeň 8:2 (3:0)
Branky: Kroutil 3, Rybička 2, Langr M., Tlapák, Kopecký (p) - Krška, Král

Sestava MFK Chrudim: Mrázek - Krčál, Drahoš, Radouš, Mastík - Řezníček, Sixta, Langr S., Hauf, Kopecký - Langr M.
Do druhé půle nastoupili: Trojan - Luptovský, Malý, Ráliš, Rybička, Kroutil a Tlapák
Úvod utkání patřil domácím, kteří se lépe dokázali vypořádat s povětrnostními podmínkami. Domácí hráči lépe kombinovali a zaslouženě si vypracovali tříbrankové vedení. Po obrátce se hrálo za hustého sněžení a tak se fotbalovost vytratila. Hosté se dokázali během několika minut dvakrát prosadit a snížit na rozdíl jediného gólu. Domácí se však brzy oklepali a pěti góly hosty nakonec rozstříleli poměrně vysokým skóre 8:2.

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 27.01.2016 v 06:10