SK Líšeň – FC Viktoria Otrokovice 6:0 (3:0)
Branky: 16., 43., 69. Stehlík, 21. Drábek, 50. Weber, 73. Schneider

ŽK: Čampa, Schneider, Stehlík – Balážik, Jasenský, Mazouch, Němec

Líšeň: Halouska – Král, Drábek, Čampa, Schneider (88. Vejmělek), Šural, Stehlík, Vávra (81. Bohuslav), Hanuš, Weber (81. Ovsepjan), Milotínský.

Trenér: Josef Mazura

Otrokovice: Balážik – Rajnoha (82. Zach), Juráň, Netopil, Jasenský (82. Juhás) – Mlýnek, Mazouch, Šuranský, Foltýn – Silný (46. Němec), Mlčák.

Trenér: Marek Sedlák.

11. kolo MSFL

Naši „A“ muži zajížděli k dalšímu zápasu Moravskoslezské fotbalové ligy na hřiště posledního týmu soutěže – SK Líšeň. Po nejhorším výkonu v dosavadním průběhu soutěže však z Brna odjeli s debaklem.
Naše družstvo si na začátku vytvořilo mírnou převahu, ale z ní rezultovala pouze střela Mazoucha nad branku. V 16. minutě však zničeho nic udeřili domácí. První střela trefila tyč, ale dorážka Stehlíka skončila v síti – 1:0. Hned za dvě minuty po chybě naší obrany se křížnou střelou prosadil Drábek – 2:0. Od té chvíle se domácí chytli a jejich jednoduchá přímočará hra slavila úspěch. Ve 35. minutě ponechal rozhodčí domácím výhodu ve hře a v dobré pozici Vávru vychytal Balážik. Ve 43. minutě však přihrávku Vávry podruhé v utkání zužitkoval Stehlík a bylo to už o tři branky.
Ve druhém poločase pokačoval náš odevzdaný výkon, čehož využil hned v 50. minutě Weber – 4:0. Naše družstvo se dostalo do šance o tři minuty později, ale hlavička Foltýna byla příliš slabá na to, aby mohla domácího gólmana ohrozit. V 59. minutě vyslali domácí krásnou průnikovou přihrávkou na zteč Stehlíka, toho však Balážik tentokrát vychytal a vzápětí zlikvidoval i dobrou střelu Webera. V 63. minutě po našem přímém kopu se dostal k míči Mlčák, nevystřelil ale z první, a jeho následné zakončení z úhlu vyrazil gólman Halouska a stejně dopadlo vzápětí i zakončení téhož hráče po následném rohovém kopu. V 66. minutě se dostal do další velké šance Stehlík, ale branku minul. Mrzet ho to však nemuselo, neboť hattrick dovršil hned o tři minuty později – 5:0. V 73. minutě se ještě parádně trefil zdálky z přímého kopu Schneider – 6:0. Poté se zápas již jen dohrával a čekalo se na závěrečný hvizd rozhodčího.
Podali jsme slabý výkon, domácí na nás platili svou jednoduchostí a přímočarostí, s níž jsme se nedokázali vyrovnat. Do dalších zápasů musíme náš výkon výrazně vylepšit, pokud chceme pomýšlet na úspěch.