Vítkovice překvapení nedopustily

Svěřenci Tomáše Pohorelliho uspěli na půdě posledního celku tabulky Líšně 3:0. Dvakrát se prosadil Zbyněk Musiol, jednou Petr Wojnar.

Utkání začalo opatrně, ale ve čtrnácté minutě se mohli domácí dostat do vedení , ovšem Schneider hlavou branku Ognyanova netrefil. Pak se ale dostaly na koně Vítkovice.

Ve 24. minutě Kovařovu střelu ještě domácí brankář vyrazil, vzápětí ale Tarabu srazil k zemi Vejmělek a Vítkovice kopaly penaltu, kterou pohodlně proměnil Musiol.

Střelec Vítkovic ještě do přestávky přidal druhou branku. Poprvé sice sám proti Záleskému neuspěl, ve 35. minutě však zužitkoval práci Adama Taraby a zvýšil na 2:0.

Hattrick pak mohl dokonat hned po východu z kabin, ale střelou ze šestnáctky nebyl přesný. Do šancí se dostala i Líšeň. Únik Bohuslava i o chvíli později teč vlastního hráče Taraby však skvěle zneškodnil brankář Ognyanov.

Když si pak na vítkovickém brankáři vylámal zuby i osamocený Ovsepjan, mohl pět minut před koncem z přímého kopu upravit na konečných 3:0 Petr Wojnar.

SK Líšeň – MFK Vítkovice 0:3 (0:2)

Branky: 26. Musiol z pen., 35. Musiol, 85. Wojnar. Rozhodčí: Petr – Podaný, Kolář. ŽK: Král, Schneider (oba Líšeň). Diváci: 195.

Vítkovice: Ognyanov – Cverna, Coufal, Dvořák – Hruzík, Bystrý (80. Cigánek), Taraba (64. Lukáš), Wojnar, Kovář (65. Mišinský) – Musiol, Kovařík. Trenér: Tomáš Pohorelli.

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 20.09.2015 v 20:42