Béčko Sigmy dostalo pohár pro vítěze MSFL. S Líšní ale prohrálo

Olomouc – Fotbalisté Sigmy Olomouc B před posledním zápasem sezony přebrali trofej pro vítěze Moravskoslezské fotbalové ligy. Ve Slatinicích nakonec svěřenci trenéra Augustina Chromého mistrovský ročník zakončili porážkou 1:2 s Líšní.

Vstup do utkání měli přitom Hanáci znamenitý. Po centru Texla gólově hlavičkoval Yunis, který o pár minut později navíc trefil i tyč.

Hosté se dočkali vyrovnání v 25. minutě, kdy pokutový kop proměnil Čampa. Rezerva Sigmy pak měla další šance, poločas ale skončil nerozhodně.

Po změně stran se olomoučtí fotbalisté tlačili do branky, jenže vedoucí gól nedali Yunis, Minář ani Danis.

Na druhé straně pomohla brankáři Spurnému tyč po střele Halašky. Rozhodnout následně mohl Danis, jenže neproměnil dva úniky na líšeňskou branku. Když už se zdálo, že utkání skoční nerozhodně, rozhodl o vítězství hostů Milotínský.

„V několika zápasech se nám podařilo nepříznivý vývoj zlomit, dnes se to nepovedlo, to štěstí nám tentokrát chybělo,“ konstatoval na klubovém webu Sigmy Olomouc trenér Augustin Chromý, který musel v průběhu hry dvakrát sáhnout do sestavy kvůli zranění Vichty a Fišera.

„Místo nich tam nastoupili dorostenci, kteří hráli v sobotu celý zápas v Mladé Boleslavi. A také oni to zvládli v tom náročném počasí dobře, neměli to jednoduché,“ dodal trenér letošních vítězů Moravskoslezské fotbalové ligy Augustin Chromý.

SK Sigma Olomouc B – SK Líšeň 1:2 (1:1)

Branky: 5. Yunis – 25. Čampa z pen., 87. Milotínský. Rozhodčí: Drápal – Lakomý, Kubica. Diváků: 200.

Olomouc B: Spurný – Texl, O. Ševčík, Štěrba, Jemelka – Hladík, Kalvach, Richter (87. Kotouč), Vichta (59. Minář), Fišer (49. Danis) – Yunis. Trenér: Augustin Chromý.

Líšeň: Zádrapa – Čampa, Král, Drábek – Lontras, Milotinský, Vejmělek (90. Kubík), Matoušek – Krška (84. Bohuslav), Halaška, Přerovský. Trenér: Josef Mazura.

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 07.06.2015 v 22:08