Krajské výběry U13 a U14

Výběry JmKFS U13 i U14 budou hrát republikové finále MKS!
Finálový turnaj letošního ročníku Mezikrajské soutěže si zahrají oba jihomoravské výběry!

Výběr U13 už měl jistý postup po čtyřech zápasech. V posledním šestém zápase základní skupiny se do závěrečného turnaje probojoval také starší výběr. V přímém souboji přehrál Královehradecký kraj 5:1.

Svěřenci trenéra Dvořáka duel rozhodli už v první půli, ve které zaznamenali čtyři branky. Ve 3. a 13. minutě se prosadil Claude Lhotecký, v 17. minutě přidal třetí gól Robert Kaššai a do půlky zvýšil na 0:4 René Bikár, který v 49. minutě vstřelil ještě jednu branku. Domácí korigovali stav v 60. minutě. Finále bude hostit pražský Strahov 26. a 27. května. Kromě výběru JmKFS si ho zahrají Středočeský KFS, Pražský FS a Moravskoslezský KFS. Předchozí dva ročníky uhrály v U14 čtvrté a první místo.

Výběr U13 si zajistil postup už po čtyřech zápasech. V základní skupině nakonec vyhrál všech šest zápasů. Finále ho čeká 2. a 3. června ve Velkých Losinách.