Z webu Třebíče

SK Líšeň – HFK Třebíč 6 : 0 (4 : 0)
Třebíč utrpěla těžký debakl v Líšni. Prohrála totiž vysoko 6 : 0, kdy o všem domácí rozhodli již v prvním poločase, který skončil 4 : 0.
Branky: 16., 38. a 82. Halaška, 41. Drábek, 44. Brigant, 47. Šumbera.

Sestava Líšeň:
Veselý – Hyčka, Čampa, Král, Drábek – Milotínský, Šumbera, Matoušek, Brigant – Klán, Halaška.

Sestava Třebíč:
Doležal – Herc, Komínek, M. Chalupa, P. Chalupa – Ošmera, Chlup, Oura, Dobrovolný (66. Benda) – Florián (71. Oladiti), Novotný (34. Rybníček).

Rozhodčí: Podaný – Trávníček, Běhal.
Delegát: Sedláček.
ŽK: 1 (31. Matoušek) – 1 (60. Oura).
ČK: 0 – 0.
Diváků: 225.

Farma Zbrojovky si vytvořila první gólovou příležitost již ve 12. min., Klán ale tváří v tvář Doležala mířil vedle. Domácí se ujali vedení 1 : 0 v 16. min., když se centrovaného míče za obranu zmocnil Halaška a Doležalovi nedal žádnou šanci. Hosté z Třebíče se domácím divákům připomněli v 29. min., kdy Novotný posunul míč Dobrovolnému, ten ale z dobré střelecké pozice mířil přímo do Veselého, který míč vyrazil na roh. O pět minut později po rozehraném přímém volném kupu Třebíčských Chlup mířil těsně vedle pravé tyče domácí branky. Domácí přidali druhý gól v 38. min., kdy Halaškova tečovaná střela zapadla za záda bezmocného Doležala. Hned z protiútoku na druhé straně tečovanou střelu Chlupa bravurně vyrazil Veselý na roh. Domácí pak do poločasu přidali ještě další dvě branky a de facto tak rozhodli o osudu celého utkání. Nejprve ve 41. min. se po rohovém kopu domácích pře třebíčskou brankou nejlépe orientoval Drábek a zvýšil na 3 : 0. O dvě minuty později Brigantova tečovaná střela skončila za zády Doležala.
Domácím vyšel i vstup do druhého poločasu. Ve 47. min. Šumbera z levé strany prostřelil Doležala a zvýšil na 5 : 0. V 55. min. po rychlém protiútoku hostí a přihrávce Rybníčka před domácí branku nedokázal Florián tváří v tvář překonat domácího brankáře Veselého. Na druhé straně v 64. min. Brigant nastřelil břevno třebíčské branky. Domácí zvýšili na konečných 6 : 0 v 83. min., kdy Halaška vystihl malou domů hostí, kdy obešel i hostujícího brankáře Doležala. V závěru utkání měl na noze dvě gólové příležitosti střídající hostující hráč Oladiti, ani v jednom případě ale svůj samostatný únik nedokázal přetavit v gól.

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 19.04.2015 v 22:35