Z webu Hlučína

Pro hlučínský celek je tato remíza ztráta, to ví i trenér Milan Valachovič. Remíza je v naší situaci jednoduše málo, takže nemůžeme být v žádném případě spokojení.

Dalším soupeřem našich kluků v Moravskoslezské fotbalové lize byl tým SK Líšeň. Ten v minulém kole smolně prohrál s druhým týmem tabulky a tak se čekal vyrovnaný souboj, i když se hosté pohybují ve druhé polovině tabulky.
Ze začátku první půle se hrál vyrovnaný fotbal a to zejména ve středu hřiště bez výraznějších akcí. Bylo znát, že žádné z mužstev nechce udělat chybu, po které by padl gól do jejich sítě. S přibývajícím časem si občas na obou stranách mužstva šanci vytvořili. U nás to byl Jakub Mac, kterého po rohovém kopu skvělým zákrokem vychytal brankář Veselý.
O chvíli později orazítkoval hostující hráč Matoušek břevno domácí svatyně. Hosté v této fázi utkání víceméně jen nakopávali dlouhé míče s úmyslem vyslat své útočníky do rychlých brejků.
Musím také zmínit skvělou obranu hostí, která hrála svědomitě a pečlivě s maximálním nasazením. Ve druhém poločase se domácí více osmělili, přebrali taktovku zápasu a dostali se i do šancí. Nejdříve šel Badalyan z boku na brankáře Veselého, ale místo přihrávky na volného spoluhráče sám vystřelil a trefil břevno.
Gólová radost přišla v 65.minutě a to z pravé strany, když po centru Foltýna na Badalyana, který získal našemu celku vedení. V 77.minutě šel sám na brankáře Martin Hanus, ale střela se mu nepovedla a skončila mimo bránu.
Vyrovnání ze strany hostů přišlo v 81.minutě a to po chybě domácího brankáře, který nevyboxoval míč a hlavičkou do prázdné brány vyrovnali na 1:1.

FC Hlučín-SK Líšeň 1:1 (0:0)

Branky:65.Badalyan-81.Lisický
Rozhodčí: Horák-Trávníček,Mojžíš
Žluté karty:65.Heinik,80.Mucha,89 Žižka(všichni Hlučín)
Diváci:197

FC Hlučín:Bartoš-Heinik,Mac,Žižka-Mucha,Váňa,Dostál(79.Hudeczek), Foltýn,Neumann(72.Limanovský)-Badalyan(67.Hanus),Ondrušík.
Náhradníci:Hlaváč-Hudeczek,Malchárek,Limanovský,Hanus
Trenér: Milan Valachovič

SK Líšeň:Veselý-Zavřel,Široký,Matoušek,Čampa-Lisický,Pecha,Hanuš,Fall(71.Bohuslav)-Fojtík,Milotínský(84.Kubík).
Náhradníci: Rychetský-Eichler,Kubík,Foral,Bohuslav.