MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Týdenní program týmů SK LíšeňNábor malých fotbalistůPronájem hřiště

Nominace U13 a U14

U14
14. října v 12:30, Otrokovice
Zlínský KFS - Jihomoravský KFS
Nominace

Brankáři: Formánek Kvido (Zbrojovka Brno), Malecký Marek (Moravská Slavia Brno)
Hráči do pole: Bikár René, Gruber Lukáš, Kamenský Miroslav, Geringer Dominik (Zbrojovka Brno), Rek Alexandr (Blansko), Ošťádal Jakub (Práče), Janek Jakub (Sparta Brno), Žalud Šimon (Řečkovice), Bárta Jakub, Ševčík Michal, Malacka Martin (RSM Hodonín), Filípek Přemysl (MSK Břeclav), Kaššai Robin, Merhaut Jakub (1.SC Znojmo)

Trenéři: Dvořák Václav, Zlámal Luděk, Schwarz Stanislav

Náhradníci: Jemelík Přemysl, Šmíd Vojtěch, Drápal Lukáš (Zbrojovka Brno), Šnepfenberg Matěj (Ivančice), Čech Vojtěch (RSM Hodonín), Daniel Jan (1.SC Znojmo), Peška Dominik (Sparta Brno)

U13
14. října v 11:00, Otrokovice
Zlínský KFS - Jihomoravský KFS
Nominace

Svoboda Antonín, Vorlický Lukáš, Kostrůnek Ivo, Konečný Krištof, Aldin Ibrahim (Zbrojovka Brno), Kříž Filip, Bubla Lukáš, Paulík Patrik, Ryšánek Lukáš (Sparta Brno), Janíček Martin (Boskovice), Kotásek David, Hynek Christope, Dvořák Matěj, Šolta David (RSM Hodonín), Fiala Adam, Durek Lukáš, Stejskal Adam (Svratka Brno), Kluger Marek (Líšeň), Šedivý Ondřej (ČAFC Židenice), Petrásek Kryštof (Bořetice), Canales Enrico (Moutnice), Karásek Václav (Rosice)

Trenéři: Vorlický Jiří, Soustružník Petr, Čejka Petr

Náhradníci: Borek Jiří (Boskovice), Schlögl Tomáš (Kuřim), Zahnaš Radek (Břeclav), Kohoutek Stanislav , Štancl Tobiáš (1.SC Znojmo)

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 07.10.2014 v 19:27
SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.