Z webu Břeclavi

Trenér Bečka: Ztratili jsme další body. MSK Břeclav-SK Líšeň 1:1 (0:0)
Ani v dalším zápasu Moravskoslezské fotbalové ligy se v domácím prostředí nepodařilo áčku MSK Břeclav bodovat naplno.

Se svým sousedem v tabulce SK Líšeň dokázalo jen remizovat 1:1, což byl jeho třetí nerozhodný výsledek v podzimní části soutěže.Stejným výsledkem skončily ještě další tři zápasy devátého kola soutěže, bez vítěze se hrálo ještě v dalších dvou a jen dvakrát se z těsné výhry radovaly domácí týmy.

V prvním poločasu měli domácí fotbalisté více ze hry a dostali se třikrát do vyložených brankových příležitostí. „Pavel Lapeš při samostatném úniku nasadil ke střele až v bezprostřední blízkosti brankáře Líšně, Tadeáš Zezula mohl jit naopak ke gólmanovi blíže, ale vystřelil již ze dvaceti metrů. Třetí šanci měl Tomáš Kunc, který zboku nastřelil z pěti metrů tyč,“ popisuje Karel Bečka šance, z nichž aspoň jedna měla skončit v síti hostí.

Ve druhém poločasu zachytila Líšeň nepřesnou rozehrávku hráčů MSK a dostala se v 55.minutě při prvním vážnějším ohrožení branky Lukáše Prokopa do vedení. O vyrovnání se postaral patnáct minut před koncem hrací doby Antonín Horváth. Po křižném centru Pavla Simandla si míč v šestnástce našel Horváth a hlavičkou k tyči vyrovnal. Zápas se mohl v poklidu dohrát, v osmdesáté minutě ale opustil trávník po druhé žluté kartě obránce Ivan Dvořák a Břeclav dohrávala v desíti. To byla voda na mlýn Líšně, která se snažila strhnout vítězství na svou stranu a měla i jednu velmi dobrou gólovou šanci po přímém kopu. Brankář MSK Prokop se ale postaral o to, že se skóre nezměnilo.

„Pochvalu si zaslouží za svůj dnešní výkon Jan Hloch a také Antonín Horváth, který svých pětadvacet minut ve hře zužitkoval vstřelením vyrovnávací branky,“ hodnotí trenér Bečka výkony jednotlivců. U Hlocha tak učinil i po zápasu minulého kola ve Zlíně. „Je to další zbytečná bodová ztráta. V součtu s těmi ostatními jsme dnes mohli mít nějakých 14-16 bodů, což by nás posunulo do klidného středu tabulky,“ uzavírá svůj komentář k zápasu s Líšní trenér MSK Karel Bečka.

Sestava MSK: Prokop – Dobšíček, Šenk, Dvořák, Hloch – Kugler (56.Jurčík), Paděra, Simandl, Kunc (89.Tcybrov), Lapeš (65.Horváth), Zezula.

Další výsledky: HFK Olomouc-Hulín 1:1 (0:0), Třebíč-Opava B 1:0 (1:0), Kroměříž-Uničov 1:1 (0:0), Prostějov-Zlín B 1:1 (1:0), Hlučín-Zábřeh 2:2 (2:1),Vyškov-Orlová 0:0 (0:0), Sigma Olomouc B-Slovácko B 3:2 (2:1).

Tabulka: 1.Sulko Zábřeh – 21 bodů, 2. 1.SK Prostějov – 21, 3.SK Sigma Olomouc B – 19, 4.MFK Vyškov – 18, 5.SK Hanácká Slávia Kroměříž – 17, 6. 1.FC Slovácko B – 16, 7.FC Hlučín – 15, 8.FC Fastav Zlín B – 15, 9.Horácký FK Třebíč – 14, 10.SK Uničov – 13, 11. 1.HFK Olomouc – 12, 12.SK Spartak Hulín – 11, 13.MSK Břeclav – 9, 14.SK Líšeň – 8, 15.FK Slávia Orlová-Lutyně – 7, 16.Slezský FC Opava B – 0.

V dalším kole MSFL v Uničově (v sobotu 12.října) zaujme místo vykartovaného Ivana Dvořáka v obraně zřejmě Tadeáš Zezula. V sázce budou další ligové body v zápasu dvou družstev, která jsou výkonnostně zhruba rovnocenná.

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 06.10.2014 v 22:39