Z webu denik.cz - Líšeň zvládla pohár až po penaltách

Havlíčkův Brod, Brno – Útočník Jindřich Stehlík se ukázal pro fotbalisty Líšně jako klíčová „výpůjčka“ ze Zbrojovky. V předkole Poháru České pošty se nováček třetí nejvyšší soutěže spolehl na výraznou „farmářskou“ pomoc z brněnské Zbrojovky

a díky ní přehrál divizního nováčka Havlíčkův Brod. Líšeň ovšem postoupila až po penaltách. Po devadesáti minutách zněl stav 1:1. V příštím kole čeká na brněnský klub druholigové Znojmo.

Celek z Vysočiny suverénně ovládl krajský přebor a rozhodně nebyl snadný protivník. Na Stehlíkův gól z devětačtyřicáté minuty odpověděl o šest minut později domácí Jaroslav Kubát.

V penaltovém rozstřelu se prosadil čtyři exekutoři Líšně, selhal jen Muamer Avdič v úvodu. Všech pět střílejících na zápas půjčila Zbrojovka. Rozhodující trefu zařídil v páté sérii zařídil právě Stehlík.

V prvním kole se představí další celek z Brněnska. Divizní Rosice se v sobotu představí na hřišti Žďáru nad Sázavou, Líšeň přivítá Znojmo doma.

Autor: Michal Čejka

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 21.07.2014 v 11:49