Z webu denik.cz

BYSTŘICE – LÍŠEŇ 0:4
Líšeň se přijela fotbalem bavit a předváděla ofenzivní fotbal plný narážeček. Často však zapomínala na zadní vrátka, a tak si domácí během první půle vypracovali tři vyložené příležitosti.

První skvělým rozštěpem zneškodnil skluzujícímu Prášilovi brankář Veselý. I ve druhé se zjevil Prášil a poslední pohrdl Holý. Víc si toho Bystřice nevytvořila. Přitom už od 18. minuty prohrávala po hrubce brankáře Trávníčka, který se snažil mokrý balon po rohu zkrotit, jenže míč mu vypadl a Fojtík už měl práci snadnou. „Měl to boxovat. Jak nás v minulých zápasech podržel, tak teď si vybral slabší chvilku,“ řekl na Trávníčkův účet trenér Karel Fencl.

Po přestávce bylo rychle hotovo. Po laciné ztrátě míče podruhé skóroval Fojtík a v 50. minutě zvýšil z protiútoku na 0:3 Milotínský. „Tyhle góly nás zlomily. Soupeř byl kvalitní, tolik chyb si proti němu nemůžeme dovolit,“ měl Fencl jasno.

V závěru dovršil domácí zmar Omelchenko. „Nejsem spokojený s přístupem a nasazením. Připomínalo mi to první poločas ve Velkém Meziříčí,“ vzpomenul Fencl na týden starý laxní výkon.

Góly: 18. a 47. Fojtík, 50. Milotínský, 85. Omelchenko. Rozhodčí: Nejezchleb. ŽK: 1:1. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Bystřice: Trávníček – Illek (70. M. Svoboda), Chocholáč, Vícha (82. Veselý), Mitáš – R. Sklenář, Zbytovský, Padrtka, Malý – Prášil (70. Buchta), Holý. Líšeň: Veselý – Čampa, Sus, Fousek, Drábek – Nosko, Krška (65. Bednář), Dostálek (75. Leasure), Fojtík – Omelchenko, Milotínský (80. Kubík). Nejlepší hráči: Fojtík, Dostálek, Omelchenko.

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 19.05.2014 v 07:16