BRANKY: 9. min ŠUMBERA, 49. min VLASTNÍ, 52. min VÁVRA
STATISTIKA: FAULY: 22-9, STŘELY: 12-0, MIMO: 6-2, ROHY: 7-2, OFSAJD: 5-2

ŽK: 13. min Czucz, 27. min Blahoudek, 84. min Švarc - 21. min Milotínsky, 38. min Široký,

DELEGÁT: ŠOUKAL

SESTAVA TASOVIC: Heneš, Mička (C), Šrámek (89. min Hlávka D.), Vítek, Helebrant, Švarc, Blahoudek, Horáček, Vyžrálek (69. min Čermák), Paul (17. min Pavliv), Czucz (73. min Svatoš)

SESTAVA LÍŠNĚ: Veselý, Drábek, Čampa (C), Široký, Fousek, Dostálek (68. min Ovčačík), Šumbera, Omelchenko (80. min Nguyen), Vávra, Nosko, Milotinský (80. min Matoušek)

KOMENTÁŘ K ZÁPASU - OFS ZNOJMO

Hostům se nevydařil vstup do utkání, po chybě v obraně prohrávali už v 6. minutě 1:0. O deset minut později obdržel červenou kartu tasovický brankář Heneš a zastoupit jej musel dorostenec Vasil Pavliv, který zaslouží za výborný výkon pochvalu. Pustil sice za svá záda dva góly, jeden byl ale vlastní, když vyražený míč poslal stoper do své sítě, chytil však nejméně šest tutovek. Fotbalisté Tasovic se sice snažili korigovat výsledek, úspěchu se bohužel nedočkali.

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 15.04.2014 v 11:29