Z webu deník.cz

ST. ŘÍŠE - LÍŠEŇ 1:1
Fotbalisté Staré Říše toho doma moc nepředvedli, i když udeřili jako první. V 10. minutě přihrál Bratršovský do vápna, kde se k balonu propracoval Vácha a poslal ho přesně k tyči.

Po jednoduché líšeňské akci bylo zanedlouho srovnáno. Domácí prohráli souboj na půlce, posléze propadli na levé straně, odkud přišel centr před branku, kde na zadní tyči neměl Matoušek problém skórovat.

Hned na začátku druhé půlky byl Vodáček ve velké šanci, ale minul. Hosté poté převzali iniciativu, byli aktivnější a daleko nebezpečnější, ovšem Starou Říši dvakrát podržel Neuman. A tak se body dělily. „Oni byli lepší a my musíme být za bod rádi,“ stručně zhodnotil kouč Staré Říše Luděk Kovačík.

Góly: 10. Vácha 23. Matoušek. Rozhodčí: Pfeifer. ŽK: 2:3. Diváci: 150. Poločas 1:1.

Stará Říše: Neuman Bartoš, Dvořák, Kadlec, Príborský M. Pokorný (60. Kizlink), Bratršovský, Vodáček, Rygl (56. Brnický) Osumanu (80. R. Pokorný), Vácha.

Líšeň: Doležal Avdič, Drábek, Široký, Fall Matoušek, Nosko, Šidla, Mezník Milotinský, Šudoma. Nejlepší hráči: Vácha Matoušek, Široký.

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 14.10.2013 v 13:20