SK LÍŠEŇ - SFK VRCHOVINA 2:0 (2:0) branky: Pašek, Milotínský

Rozhodčí pan Stehlík (neuznal Vrchovině v 85´regulérní branku)

SK Líšeň: Petr – Pašek, Drábek, Čampa (K), Fousek, Dostálek (70´Šidla), Přerovský, Husár, Nosko (85´Lysický), Mezník (77´Večeřa), Milotínský (81´Matoušek)
Trenér: Bohumil Smrček

SFK Vrchovina: Vítek – Drdla, Sodomka R., Šandera (68´Andrle), Skryja, Smetana L., Kolařík, Sodomka P. (81´Wolker), Smetana P. (76´Dvořáček), Skalník M., Skalník K. (K)
Připraveni: Skryja P., Follprecht P.
Trenér: Marek Štukhejl, vedoucí týmu Pavel Bajer

Za oblačného, místy s přeháňkami, počasí nastoupila Vrchovina s odhodláním odvést bojovný výkon. V 6´však zahrozili domácí poprvé, když dlouhým pasem Drábka za obranu, našel Paška, který zpětnou přihrávkou určil Přerovského, ale ten v tutovce přestřelil. Velké štěstí pro Vrchovinu. Vrchovina je pod tlakem, ale daří se jí odvracet nájezdy domácího týmu. Přichází však další nákop za obranu ve 13´zápasu, míč s přes Noska dostal až k Paškovi a ten se hlavou nemýlil - 1:0. Po vedoucí brance se strhlo doslova peklo a o dvě minuty později přetížená obrana inkasovala podruhé. Po centru zprava byl přes Milotínský, který do protipohybu Vítka zvýšil skóre - 2:0. V 17´rychlý přechod Dostálka se zakončením nad Vítka. Ještě před tím však Šandera zahrával z 20-ti metrů přímý kop, ale jen do rukavic Petra. O minutu později Vrchovina opět zahrávala standardku, ale opět míč pro Zbrojováka Petra v brance. Po půlhodince tempo zápasu opadá a hraje se spíše ve středu hřiště. Za zmínku stojí akce ze 41´, kdy domácí Husár přihrál do 16-ky Přerovskému, který zpracoval prsy, ale jeho neutěšenou střelu kryl Vítek. V poslední minutě první půle našel P.Smetana M.Skalníka, ale střela z 18-ti metrů skončila opět v rukavicích brankáře.

Hned na začátku druhé půle měla Líšeň obrovskou šanci, když si hráči rozebrali hostující obranu ve vápně, avšak ani tak nedokázali skórovat, Vítek reflexivně střelu Mezníka vytáhl nad bránu. Ve druhé půli je na hřišti zbytečná nervozita, obě strany inkasují žluté karty. V 63´padá na trávník mladičký Šandera a odnese to jeho kotník. Do hry se dostává další mladíček Andrle, který se posouvá do středu zálohy, Pavel Sodomka jde na místo Šandery. V této fázi zápasu začíná vystrkovat růžky i Vrchovina, která chce vstřelil první mistrovský gól. V 79´po akci domácích zahrál na malém vápně rukou L.Smetana, ale sudí nepíská. V 85´se Vrchovina dočkala, vstřelila branku, ale k údivu všech, hlavní arbitr za údajný faul na brankáře, branku neuznal. Vrchovina tedy musí jen a jen čekat. V 89´hosté ve skrumáži před Petrem jen vedle branky.

V dalším venkovním zápase Vrchovina neuspěla, příští týden ji čeká zápas se Slovanem Rosice.

Publikováno: 01.09.2013 v 07:34:35
Zapsal: Roman Wolker

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 01.09.2013 v 16:29