z webu Uh. Brodu

Uherský Brod – Líšeň 1:4 (1:2)
12.08.2013 21:36
Domácí nezačali špatně a od začátku měli míč častěji na svých kopačkách. Jenže s produktivitou byli na štíru. To hosté si počínali mnohem zkušeněji.

„Po půlhodině hry jsme udělali velkou chybu při standardce a soupeř nás okamžitě potrestal. Vzápětí jsme navíc inkasovali druhý gól,“ popsal krutý vývoj zápasu kouč Ondrůšek.

Jeho svěřenci se ovšem bleskově vrátili do hry. Mančík se po chybě v rozehrávce Líšně prosadil mezi dvěma obránci a snížil na poločasových 1:2.

Broďané ucítili šanci a po změně stran byli několikrát blízko vyrovnání. Mrzet mohly především šance Filipa Hruboše, který dvakrát postupoval sám na bránkáře. Poprvé z úhlu mířil těsně nad, podruhé se projevilo, že po zranění ještě není stoprocentně fit a obránce soupeře ho dostihl.

Ihned z protiútoku Líšeň trestala z rychlého protiútoku a vzápětí přidala i čtvrtý gól.

„Výsledek je pro nás strašně krutý, kluci seděli v kabině jako opaření. Proti jednomu z favoritů sehráli velmi dobrý zápas, poctivě ho odmakali, odbojovali. Rozhodně se nemají za co stydět. Máme na čem stavět, už se těším na další zápas,“ uzavřel optimisticky František Ondrůšek.

Branky: 36. Mančík – 30. Široký, 32. Drábek, 87. Mezník, 89. Nguyen.

Uh. Brod: J. Pochylý – Němčický, M. David, Vrága, Kúdela – Dvořák (88. D. Hruboš), R. David, Šálek, Mančík (75. Odstrčil) – F. Hruboš, Vojtek (75. Plšek). Trenér: F. Ondrůšek.

V druhém poločase domácí začali opět tlakem, který postupně slábl. Ve snaze vyrovnat domácí otevřeli hru a z rychlých protiútoků vstřelila opět v rozpětí dvou minut v závěru dvě branky.

Autor: Michal Sladký

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 12.08.2013 v 22:03