Jak to viděl Velmez

Velmez prohrál s druhou Líšní
SK Líšeň - FC Velké Meziříčí 3:1 (2:0)

Zápas začal ve svižném tempu, první se osmělili domácí, ale po centru Noska se ve 2. min netrefil Milotíský. V 5. min se po centru Miloše Netrdy dostal k zakončení hlavou Pavel Simr, ale domácí bránu netrefil. V 6. min poslal středem Petr Doucha přihrávku na Edu Smejkala, ten přistrčil Milošovi Netrdovi, ale s jeho střelou k tyči si golman Petr poradil. V 9. min přišel dlouhý centr do našeho vápna, Petr Doucha míč odkopl, ten naštěstí trefil Romana Invalda a odrazil se do bezpečí. V 11. min prohrál Milan Souček s domácím Milotíským souboj o dlouhý nákop, následně ho stáhl za rameno a po červené kartě musel předčasně do kabin. K přímému kopu se postavil Král a povedenou střelou přes zeď nedal našemu golmanovi šanci 1:0. V dalších minutách to byli domácí, kteří dobrým pohybem využívali početní převahu, ale obraně hostí, v čele s golmanem Invaldem, se dařilo jejich centry a přihrávky odvracet do bezpečí. Když už se hosté dostali do útoku, zastavila ho většinou špatná finální přihrávka. Ve 29. min poslali domácí dlouhý míč za naší obranu, Roman Invald vyběhl proti Milotískému, míč se však po nedůrazném odkopu odrazil do našeho vápna, kde nabíhající Večeřa neměl problém trefit opuštěnou bránu 2:0. I v dalším průběhu prvního poločasu to byli domácí, kteří posílali centry do našeho vápna, ale do vážnější šance se již nedostali.

Ve druhém poločase se hra na hřišti vyrovnala. Domácí dál zásobovali své útočníky centry z křídelních prostorů, ale naráželi na pozornou obranu hostů. Hosté se snažili více kombinovat a v 65. min se po pěkné kombinaci Pavla Simra a Michala Boučka dostal k zakončení Miloš Netrda, ale jeho střela byla tečována na rohový kop. V 69. min nakopl z 25-ti metrů míč tísněný Drábek a k překvapení všech míč skončil v síti hostů 3:0. V závěru utkání se hosté snažili o snížení náskoku domácích. V 81. min se po přihrávce Honzi Šimáčka objevil před golmanem Petrem Pavel Simr, ale bránu přestřelil. V 85. se ve vápně prosadil Roman Vyskočil, s jeho zakončení si golman Petr poradil, ale na střelu Pavla Simra již reagovat nemohl 3:1.

Vyjádření trenéra Smejkala: Zápas rozhodla 11. min, kdy po zbytečném faulu našeho kapitána jsme museli utkání odehrát v 10-ti hráčích. Kluci se snažili, ale na druhý tým soutěže to nestačilo. Ve druhém poločase se na hřiště a lavičky vnesla zbytečná nervozita, ke které přispěla ne vždy přesná trojce rozhodčích.

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 09.05.2013 v 19:37