Kuriozity

U utkání muži Líšeň B - Kunštát padaly branky podivným způsobem. 0:1 krásná hlavička do prázdné branky, bohužel do vlastní. 0:2 lehký centr, sklepnutí bohužel na protihráče, dává do prázdné branky, také skoro vlastní.

Trestný kop, chytrá rozehrávka, střela po zemi k tyči, 1:2. Poslední vteřina prvního poločasu, centr, krásná střela do šibenice, bohužel opět do vlastní, 1:3.

Druhý poločas, všemi přihlížejícími hodnocený jako špatně kopnutý roh po zemi, chytrá teč a 2:3.
Zmatky v obraně, nekompromisní zakončení a 3:3.

A této fázi hry ještě hlavička Líšně v podstatě do prázdné branky, kterou stačil vracející se brankář dostihnout na brankové čáře.

Neviděl jsem ještě utkání, kdy jedno mužstvo dá v podstatě 6 branek, soupeř žádnou a remizují 3:3 !!!
To ovšem není kritika hráčů B mužstva, protože obrat, který mladí hráči předvedli v druhém poločase proti ještě posílenému prvnímu mužstvu tabulky je spíš na pochvalu a kdyby se ujala za stavu 3:3 ještě hlavička do prázdné branky,……

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 14.04.2013 v 13:23