"A" muži: bod s Bystřicí - z webu Vyškova

MFK VYŠKOV – BYSTŘICE N.P. 2:2 (1:1)
branky MFK VYŠKOV: 40.Kollár M. (as.Čoupek), 88.Hodinář (as.Koláček)

sestava MFK VYŠKOV:
Kollár L. – Koláček, Hodinář, Voral, Čoupek – Baričák (75.Kropáček), Horváth (52.Novotný F.), Dostálek, Žoček (68.Motyka) – Hradil, Kollár M.

Zbyněk Zbořil, trenér MFK VYŠKOV: „Před zápasem bych bod bral jako velkou ztrátu, ale po nešťastném průběhu zápasu musíme bod brát s pokorou. Zápas se pro nás nevyvíjel dobře, protože po dobrém vstupu do utkání a velké šanci Hradila jsme z prvního ohrožení brány dostali branku. Do poločasu jsme si vytvořili převahu, vyrovnali a do šaten mohli dát vedoucí branku, ale Hradil ve 100% šanci přestřelil. Vstup do druhé půle byl podobný. Kollár trefil hlavou hráče na brankové čáře a z protiútoku dali hosté po rohu na 1:2. Na deset minut jsme byli jako opaření a nedostali se do hry. V závěru jsme si vytvořili velký tlak, tutovky spálil 2x Kollár a Hradil, ale v závěru se nám podařilo po rohu alespoň vyrovnat. Zápas měl emoce, hodně branek, divákům se to asi líbilo, ale z tohoto zápasu jsme měli mít tři body. Celý zápas hosté mohli hrát na údržbu, na rychlé brejky. Potřebovali jsme mít zápas pod kontrolou, jít do vedení a věřím, že by jsme zopakovali Velké Meziříčí. Na podzim jsme doma neprohráli, ale bilance 2 5 0 je ve tříbodovém systému špatná. “

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 07.11.2012 v 13:01