Divizní lídr z Líšně doma padl s posledním Vracovem

Brno - Svědky největšího překvapení v dosavadní podzimní části fotbalových divizí byla v sobotu hrstka návštěvníků na utkání 12. kola skupiny D v Brně-Líšni.

Domácí v roli vedoucího týmu tabulky hostili nováčka z Vracova, který je naopak poslední, senzačně s ním však prohráli 1:2.

Utkání se hrálo na zcela rozmáčeném terénu, který byl na hranici regulérnosti. Hosté šli v 58. minutě do vedení zásluhou Lopraise, o pět minut později vyrovnal Šudoma. Trvalo jen tři minuty a Vracovu vrátil tentokrát už definitivně vedení Eliáš. Hosté se ubránili závěrečnému tlaku Líšně i v oslabení, sedm minut před koncem totiž přišli o vyloučeného Zíbala.

Na nepřízeň štěstěny láteřili také hráči Bohunic, tedy dalšího brněnského mužstva. V Bystřici nad Pernštejnem totiž přišli o vítězství až ve druhé minutě nastaveného času, kdy domácí vyrovnali na 1:1.