SK LÍŠEŇ - SFK VRCHOVINA 1:1 (1:0) branky: 22´Milotínský - 59´Skalník K.(PK)
Sestava Líšně: HLADKÝ VÁCLAV - DRÁBEK MARTIN, ČAMPA RUDOLF (K), ŠIROKÝ RUDOLF, MALÍK JAN (BEZDĚK ZDENĚK) - MICHNA LUKÁŠ, OPRCHAL ZBYNĚK, LISICKÝ ADAM (52´ŠUDOMA MICHAL), PECHA PETR - KUNC TOMÁŠ, MILOTÍNSKÝ JAKUB (83´VEČEŘA KRYŠTOF). Připraveni: BUC MAREK, NOSKO MARTIN, HERINK JAN
Trenéři pánové Smrček, Plchut, vedoucí týmu pan Král.

Sestava Vrchoviny: VÍTEK JAN - BUCHTA MICHAL, SMETANA LUKÁŠ, FOLLPRECHT PETR, WOLKER LUKÁŠ - KOLAŘÍK JAN, CHMELÍČEK RADIM (76´ŠANDERA ONDŘEJ), SKALNÍK KAMIL, SKALNÍK MICHAL - KROUTIL JAROSLAV (61´ZEDNÍČEK VOJTĚCH), BRABEC MILOSLAV (90´KOMÍNEK LUKÁŠ). Připraveni: KREJČÍ DAVID, DRDLA MARTIN
Trenéři pánové Zeman, Myslivec, Škorpík a Vítek, vedoucí týmu pan Bajer

Hosté nastoupili bez svého kapitána Lukáše Michala (studijní stáž v Německu), za to domácí byli posíleni (reprezentační přestávka) třemi hráči Zbrojovky Brno. Po Bystřici se netrpělivě čekalo, jak se bude Vrchovina na hřišti lídra prezentovat. S určitostí můžeme týmu složit velkou poklonu!

Aktivně začali hráči Vrchoviny. V 5´standardku Chmelíčka zastavil ofsajd. O minutu později rychlé rozehrání Vítka našlo Kamila Skalníka, který si vyměnil s Chmelíčkem dvakrát míč a gólman Hladký jeho centr musel likvidovat na roh. Z rohu přišel závar před domácí brankou, Follprecht napálil břevno a Buchta v přímé střele z pozice penalty v záklonu pálil jen nad brankovou konstrukci. O deset minut se do další šance dostal Kolařík, ale jeho střela byla velmi slabá. Do prvních dvaceti minut jsme vystřelili na domácí branku hned čtyřikrát. Ve 22´přišel faul na Kroutila, který zahrával Follprecht, z odvráceného míče se do rychlého přechodu dostali domácí Kunc a Milotínský. Před nimi ustupoval osamocený Smetana, Kunc na hranici šestnáctky nejprve napálil břevno a míč se šťastně odrazil přímo k Milotínskému, který poslal domácí střelou k tyči do vedení – 1:0. Hra se po brance obrátila, domácí se zlepšili a začali více hrozit. Avšak pozorná obrana Vrchoviny již výraznou chybu nevyrobila.

Druhá půle vyzněla vyrovnaně. Domácí se snažili útočit více po stranách, ale pozorně hráli oba krajní obránci Buchta a Wolker. V 59´šel do vápna domácích centr zleva a po skrumáži se na zemi ocitl Smetana. Sudí k překvapení všech odpískal pokutový kop, který viděl snad jen on sám! Kamil Skalník nedal Hladkému žádnou šanci a bylo vyrovnáno – 1:1. Trenér Zeman střídal, poslal místo Kroutila na hřiště Zedníčka. V 63´přišel parádní přechod Vrchoviny po levé straně, ale ve finále Zedníček přišel o míč. V 69´zahrávala Vrchovina standardku z 25 metrů a byl z toho jen roh. O dvě minuty později domácí Oprchal zleva zahrával roh a Drábek hlavou mířil vedle. O minutu později pálil nad domácí Michna. Domácí začali býti podráždění a nervózní. V 72´přišel ostrý faul Kunce na boxujícího Vítka, který se jen těžce zvedal z plochy. V 73´přišel další tvrdý zákrok na Brabce, kterého museli ošetřovat. O tři minutky později se Brabec již dostal do velmi slibné šance, do které jej poslal Zedníček. V 79´se valil rychlý útok na gólmana Vítka, ale K.Skalník i za cenu ŽK vyrobil taktický faul na půlící čáře. Těsně před koncem zápasu si Follprecht vyšlápl na domácí Drábka a viděl červenou kartu, i když se okamžitě poškozenému gentlemansky omluvil. V nervózním závěru se již nic podstatného nestalo, i když sudí nastavil dvě minuty.

Rozhodčí pan Vedral
ŽK 2:4 (Široký, Kunc - Follprecht, Wolker, Smetana, Skalník M.) ČK 0:1 (88´Follprecht)
Střely na branku: 3:5, mimo branku 5:2, rohy 6:2
Diváci 320

Publikováno: 13.10.2012 v 19:35:19
Zapsal: Roman Wolker

Poz: oprava nepřesností - branku vstřelil Kunc po brejku Michny dorážel jeho střelu do břevna

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 14.10.2012 v 19:15