MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Týdenní program týmů SK LíšeňNábor malých fotbalistůPronájem hřiště

Účast Líšně ve finále E.on Cupu 2012

O vítězi E.ON Junior Cupu rozhodly zápasy v Otrokovicích
Fotbalisté do deseti let se druhý zářijový víkend poperou o vítězství v rámci již osmého ročníku E.ON Junior Cupu. Velké finále proběhlo 8. a 9. září v prostorách nově zrekonstruovaného Sportovního areálu Baťov v Otrokovicích

a během turnaje si spolu zahrálo 18 týmů z regionálních kol E.ON Junior Cupu a 2 zástupci slovenského ZSE Talent Cupu.

O rozlosování do skupin se již během léta postaral ambasador projektu E.ON Rodinný fotbálek Petr Čech. Na vítězný tým čeká putovní pohár a v listopadu hráči předvedou své fotbalové umění na mezinárodním halovém turnaji E.ON Junior Cup v německém Gilchingu. Zároveň se podívají i na kvalifikační utkání české reprezentace na mistrovství světa a budou mít tu čest doprovodit reprezentanty přímo na hrací plochu (cenu věnovala společnost PUMA, partner české reprezentace a E.ON Rodinného fotbálku).

Tak jak to již v rámci Velkého finále bývá zvykem, přinese nedělní odpoledne vedle finálového zápasu i zvláštní hosty. Malé fotbalisty přijede podpořit Marek Jankulovski a Daniel Kolář. Návštěvníci se tak mohou těšit i na plánovanou autogramiádu.

Zápasy ve skupinách:

8.9.2012 Skupina / Plocha Týmy
10:30 A/1 Bohemians 1905 - FC Nitra 5 : 1
B/2 AC Sparta Praha - AS Trenčín 9 : 0
10:45 A/1 FC ZBROJOVKA Brno - TJ Mirotice 18 : 0
B/2 SK Slavia Praha - FC MAS Táborsko 5 : 1
11:00 A/1 Nová Včelnice - FC Boskovice 1 : 5
B/2 1. SC Znojmo - FC VYSOČINA Jihlava 2 : 6
11:15 A/1 FC Kuřim - FC ZVVZ Milevsko 1 : 5
B/2 SK Líšeň - SK UNION Vršovice 3 : 3
11:30 A/1 SFK ELKO Holešov - SK Baťov 1930 4 : 2
B/2 FC Fastav Zlín - SKP České Budějovice 4 : 2
11:45 A/1 Bohemians 1905 - FC ZBROJOVKA Brno 1 : 2
B/2 AC Sparta Praha - SK Slavia Praha 4 : 4
12:00 A/1 FC Kuřim - TJ Mirotice 13 : 1
B/2 SK Líšeň - FC MAS Táborsko 2 : 2
12:15 A/1 FC Nitra - SK Baťov 1930 7 : 1
B/2 AS Trenčín - SKP České Budějovice 2 : 0
12:30 A/1 FC ZVVZ Milevsko - SFK ELKO Holešov 0 : 1
B/2 SK UNION Vršovice - FC Fastav Zlín 3 : 8
12:45 A/1 FC Boskovice - FC Kuřim 4 : 2
B/2 FC VYSOČINA Jihlava - SK Líšeň 4 : 3
13:00 A/1 TJ Mirotice - Nová Včelnice 0 : 6
B/2 FC MAS Táborsko - 1. SC Znojmo 5 : 1
13:15 A/1 SK Baťov 1930 - FC ZVVZ Milevsko 0 : 10
B/2 SKP České Budějovice - SK UNION Vršovice 2 : 1
13:30 A/1 FC ZBROJOVKA Brno - FC Nitra 10 : 3
B/2 SK Slavia Praha - AS Trenčín 10 : 1
13:45 A/1 Nová Včelnice - Bohemians 1905 2 : 7
B/2 1. SC Znojmo - AC Sparta Praha 0 : 15
14:00 A/1 SFK ELKO Holešov - FC Boskovice 0 : 2
B/2 FC Fastav Zlín - FC VYSOČINA Jihlava 3 : 3
14:15 A/1 FC Kuřim - FC ZBROJOVKA Brno 1 : 7
B/2 SK Líšeň - SK Slavia Praha 1 : 5
14:30 A/1 FC Nitra - FC ZVVZ Milevsko 3 : 8
B/2 AS Trenčín - SK UNION Vršovice 6 : 1
14:45 A/1 FC Boskovice - SK Baťov 1930 9 : 0
B/2 FC VYSOČINA Jihlava - SKP České Budějovice 6 : 2
15:00 A/1 FC ZBROJOVKA Brno - Nová Včelnice 8 : 1
B/2 SK Slavia Praha - 1. SC Znojmo 10 : 0
15:15 A/1 TJ Mirotice - SFK ELKO Holešov 1 : 6
B/2 FC MAS Táborsko - FC Fastav Zlín 4 : 6
15:30 A/1 Bohemians 1905 - FC Kuřim 9 : 2
B/2 AC Sparta Praha - SK Líšeň 7 : 0
15:45 A/1 Nová Včelnice - FC Nitra 1 : 4
B/2 1. SC Znojmo - AS Trenčín 0 : 7
16:00 A/1 SK Baťov 1930 - TJ Mirotice 1 : 3
B/2 SKP České Budějovice - FC MAS Táborsko 0 : 5
16:15 A/1 SFK ELKO Holešov - Bohemians 1905 1 : 10
B/2 FC Fastav Zlín - AC Sparta Praha 0 : 4
16:30 A/1 FC ZVVZ Milevsko - FC Boskovice 4 : 3
B/2 SK UNION Vršovice - FC VYSOČINA Jihlava 2 : 6
16:45 A/1 Nová Včelnice - FC Kuřim 1 : 7
B/2 1. SC Znojmo - SK Líšeň 1 : 5
17:00 A/1 FC ZBROJOVKA Brno - SFK ELKO Holešov 10 : 0
B/2 SK Slavia Praha - FC Fastav Zlín 10 : 0
17:15 A/1 Bohemians 1905 - SK Baťov 1930 10 : 1
B/2 AC Sparta Praha - SKP České Budějovice 4 : 1
17:30 A/1 FC Nitra - FC Boskovice 6 : 6
B/2 AS Trenčín - FC VYSOČINA Jihlava 1 : 7
17:45 A/1 TJ Mirotice - FC ZVVZ Milevsko 0 : 13
B/2 FC MAS Táborsko - SK UNION Vršovice 5 : 1
9.9.2012 Skupina / Plocha Týmy
08:00 A/1 FC Boskovice - TJ Mirotice 15 : 0
B/2 FC VYSOČINA Jihlava - FC MAS Táborsko 5 : 3
08:15 A/1 FC Kuřim - FC Nitra 4 : 0
B/2 SK Líšeň - AS Trenčín 2 : 1
08:30 A/1 SFK ELKO Holešov - Nová Včelnice 5 : 0
B/2 FC Fastav Zlín - 1. SC Znojmo 6 : 0
08:45 A/1 SK Baťov 1930 - FC ZBROJOVKA Brno 0 : 16
B/2 SKP České Budějovice - SK Slavia Praha 0 : 11
09:00 A/1 FC ZVVZ Milevsko - Bohemians 1905 0 : 6
B/2 SK UNION Vršovice - AC Sparta Praha 0 : 8
09:15 A/1 FC Kuřim - SFK ELKO Holešov 5 : 2
B/2 SK Líšeň - FC Fastav Zlín 4 : 6
09:30 A/1 FC Nitra - TJ Mirotice 14 : 1
B/2 AS Trenčín - FC MAS Táborsko 2 : 6
09:45 A/1 Bohemians 1905 - FC Boskovice 4 : 0
B/2 AC Sparta Praha - FC VYSOČINA Jihlava 7 : 0
10:00 A/1 FC ZBROJOVKA Brno - FC ZVVZ Milevsko 4 : 0
B/2 SK Slavia Praha - SK UNION Vršovice 8 : 0
10:15 A/1 Nová Včelnice - SK Baťov 1930 8 : 1
B/2 1. SC Znojmo - SKP České Budějovice 1 : 7
10:30 A/1 TJ Mirotice - Bohemians 1905 1 : 13
B/2 FC MAS Táborsko - AC Sparta Praha 0 : 10
10:45 A/1 SFK ELKO Holešov - FC Nitra 0 : 4
B/2 FC Fastav Zlín - AS Trenčín 5 : 2
11:00 A/1 SK Baťov 1930 - FC Kuřim 1 : 6
B/2 SKP České Budějovice - SK Líšeň 1 : 2
11:15 A/1 FC ZVVZ Milevsko - Nová Včelnice 6 : 0
B/2 SK UNION Vršovice - 1. SC Znojmo 4 : 2
11:30 A/1 FC Boskovice - FC ZBROJOVKA Brno 1 : 9
B/2 FC VYSOČINA Jihlava - SK Slavia Praha 0 : 12

tabulka skupin

Skupina A

FC ZBROJOVKA Brno 84 : 7 27 1.
Bohemians 1905 65 : 15 24 2.
FC ZVVZ Milevsko 46 : 18 18 3.
FC Boskovice 45 : 26 16 4.
FC Kuřim 41 : 3 15 5.
FC Nitra 42 : 20 13 6.
SFK ELKO Holešov 19 : 34 12 7.
Nová Včelnice 20 : 43 6 8.
TJ Mirotice 7 : 99 3 9.
SK Baťov 1930 7 : 73 0 10.

Skupina B

SK Slavia Praha 75 : 7 25 1.
AC Sparta Praha 68 : 5 25 2.
FC Fastav Zlín 38 : 32 19 3.
FC VYSOČINA Jihlava 37 : 35 19 4.
FC MAS Táborsko 31 : 32 13 5.
SK Líšeň 22 : 30 11 6.
AS Trenčín 22 : 40 9 7.
SKP České Budějovice 15 : 35 6 8.
SK UNION Vršovice 15 : 48 4 9.
1. SC Znojmo 7 : 65 0 10.

O umístění:
FC Nitra - SK Líšeň 20 : 9

Konečné pořadí týmů
1. AC Sparta Praha
2. SK Slavia Praha
3. FC ZBROJOVKA Brno
4. Bohemians 1905
5. FC ZVVZ Milevsko
6. FC Fastav Zlín
7. FC VYSOČINA Jihlava
8. FC Boskovice
9. FC MAS Táborsko
10. FC Kuřim
11. FC Nitra
12. SK Líšeň
13. AS Trenčín
14. SFK ELKO Holešov
15. SKP České Budějovice
16. Nová Včelnice
17. SK UNION Vršovice
18. TJ Mirotice
19. 1. SC Znojmo
20. SK Baťov 1930

Celkem se v 18-ti skupinách zúčastnílo přes 200 týmů a Líšeň obsadila výborné dvanácté místo !!!

SK Líšeň
Trenér: Robert Rojik
Asistent trenéra: Dušan Smrček

Hráči - Příjmení a jméno
Andres Josef
Bielik Marek
Topil Antonín
Dvořák Jaroslav
Šamánek Aleš
Poláček Jan
Spiřík Matěj
Chládek Filip
Cikrle Jakub
Mojžíš Antonín
Zedníček David
Janáček Viktor
Porč Ondřej
Rojík Jan
Killar Petr

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 10.09.2012 v 21:48
SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.