Z webu Bystřice n. Perštejnem

Domácí zápas s Lišní se konal v rámci 4. kola MSD D.
Domácí začali o hodně lépe, než minulý týden proti Tasovicím. Hned od úvodu měli převahu, kterou v 11. minutě korunovali vedoucím gólem. Po krásné přihrávce Prášila, Illek v samostatném nájezdu na hostujících brankáře nezaváhal - 1:0.

Domácí i po vedoucím gólu nepřestali hrát svoji hru a hosté, v této fázi zápasu nevěděli, co mají dělat, aby se vrátili zpět do hry. Domácí Holý, Illek, Prášil a hlavně Padrtka, nedokázali svoje jasné šance proměnit v uklidňující druhý gól. A toho hosté dokonale využili, když Padrtka neproměnil jasnou tutovku, hosté z brejku poslali dlouhý balón do vápna, kde byl hostující útočník sražen domácím brankářem a nařízenou penaltu suverénně proměnil Campa.

Do druhé půlky, hosté nastoupili mnohem aktivněji, než domácí, ale bez žádných šancí. Domácí od 60. minuty opět vyrovnali hru a snažili se zápas rozhodnou. V této fázi se hrál velice kvalitní fotbal. V 70. minutě stál opět tváři tvář domácí Krošlák hostujícímu brankáři, ale opět ho hostující brankář vychytal.

Když už se zdálo že zápas skončí dělbou bodů, přišla hrubá chyba domácí obrany a Šudoma v 87. minutě rozhodl o tom, že tři body pojedou do Brna. Domácí, tak doslova ztratili tři body díky zahozeným šancím, které v tomto utkání měli. Nad proměňování šancí se musí v Bystřici zamyslet, jelikož je to už druhý zápas po sobě, kdy díky produktivitě ztratili body.