Juniorka nastřílela Líšni šest gólů - z webu Zbrojovky Brno

Juniorský tým Zbrojovky odehrál ve Tvarožné přátelský duel s divizní Líšní, která je od léta farmou Zbrojovky. Spolupráce se osvědčila už v tomto přípravném duelu, když v týmu soupeře nastoupili Drbal, Konečný a Kugler.

Utkání skončilo vysokou výhrou juniorky 6:2. „Už v prvním poločase jsme měli mírnou převahu, po přestávce jsme pak byli jednoznačně lepším týmem a měli i další šance ke skórování. Naše góly padly po krásných vypracovaných akcích a cekově byl náš výkon velice dobrý. Doufám, že si výbornou formu kluci přenesou i do mistrovských zápasů,“ uvedl trenér Ludevít Grmela.

FC Zbrojovka Brno jun. - SK Líšeň 6:2 (2:1)
Branky vítězů: Stáňa 2, Přerovský 2, Stehlík, Frimmel.
Sestava juniorky - I. poločas: Veselý - Matyska, Zezula, Huška, Levai - Přerovský, Farmačka, Varaďa, Stáňa - Lapeš, Stehlík. II. poločas: Zádrapa - Kršák, Zezula, Huška, Malík - Stáňa, Dvořák, Varaďa, Frimmel - Přerovský, Ullmann.

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 19.07.2012 v 13:52