MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Týdenní program týmů SK LíšeňNábor malých fotbalistůPronájem hřiště

ROZLOSOVÁNÍ Poháru České pošty 2012/2013

Byl rozlosování Pohár České pošty 2012/2013. Líšeň začíná v předkole v Pelhřimově.
předkolo – 22.7.2012 – 17,00

1. Uhříněves Český Brod
2. Dobřichovice Štěchovice
3. Bavorovice Český Krumlov
4. Ostrov Tachov
5. Toužim Chrást
6. Litvínov Souš
7. Jablonec n.J. Mšeno
8. Česká Skalice Náchod
9. Dobrovice Admira
10. Nové Strašecí Přední Kopanina
11. Aritma Litol
12. Libiš Brozany
13. Doubravka Hořovice
14. Lovosice Žatec
15. Vyšehrad Benešov
16. Semily Nový Bydžov
17. Ústí n.O. Holice
18. Dvůr Králové Nová Paka
19. Mutěnice Spytihněv
20. Slavičín Valašské Meziříčí
21. Dolany Hranice
22. Nový Jičín Lískovec
23. Kozmice Havířov
24. Morkovice Otrokovice
25. Přerov Vyškov
26. Hodonín Brno Bohunice
27. Bystrc Tasovice
28.. Třebíč Vrchovina
29. Šumperk Mikulovice
30. Pelhřimov Líšeň
1.kolo – 29.7.2012 – 17,00
31. vítěz 1 Kolín
32. vítěz 2 Králův Dvůr
33. vítěz 3 Strakonice
34. vítěz 4 Domažlice
35. vítěz 5 Karlovy Vary
36. vítěz 6 Vilémov
37. vítěz 7 Hlavice
38. vítěz 8 FK Pardubice
39. vítěz 9 Vltavín
40. vítěz 10 Kladno
41. vítěz 11 Bohemians Praha
42. vítěz 12 FK Baník Most
43. vítěz 13 Písek
44. vítěz 14 FK Ústí n.L.
45. vítěz 15 Rokycany
46. vítěz 16 FK Viktoria Žižkov
47. vítěz 17 Kutná Hora
48. vítěz 18 Převýšov
49. Zápy Bohemians 1905
50. Meteor Praha Roudnice n.L.
51. Neratovice Chomutov
52. Kunice FC MAS Táborsko
53. Letohrad FK Čáslav
54. Chrudim FC GraffinVlašim
55. Nový Bor FK Varnsdorf
56. Pěnčín-Turnov Česká Lípa
57. Horní Měcholupy FK Baník Sokolov
58. Svitavy Žďár
59. vítěz 19 FC Fastav Zlín
60. vítěz 20 SFC Opava
61. vítěz 21 Uničov
62. vítěz 22 FC Hlučín
63. vítěz 23 FK Fotbal Třinec
64. vítěz 24 MFK OKD Karviná
65. vítěz 25 Břeclav
66. vítěz 26 Prostějov
67. vítěz 27 Kroměříž
68. vítěz 28 Polná
69. Mohelnice Zábřeh
70. Rosice Hulín
71. vítěz 29 1.HFK Olomouc
72. Brumov Orlová
73. vítěz 30 1.SC Znojmo
74. Petrovice Frýdek Místek
2. kolo – 29.8.2012 – 17,00
75. vítěz 55 vítěz 56
76. vítěz 70 FC Zbrojovka Brno
77. vítěz 36 vítěz 37
78. vítěz 57 FK Teplice
79. vítěz 45 vítěz 43
80. vítěz 34 SK D.Č.Budějovice
81. vítěz 38 vítěz 54
82. vítěz 47 SK Slavia Praha
83. vítěz 42 vítěz 44
84. vítěz 39 FK Baumit Jablonec
85. vítěz 50 vítěz 49
86. vítěz 48 FC Hradec Králové
87. vítěz 33 vítěz 41
88. vítěz 40 vítěz 51
89. vítěz 52 vítěz 53
90. vítěz 62 vítěz 63
91. vítěz 64 FC Baník Ostrava
92. vítěz 65 vítěz 67
93 vítěz 72 1.FC Slovácko
94 vítěz 68 vítěz 73
95. vítěz 32 1.FK Příbram
96. vítěz 69 vítěz 71
97. vítěz 31 FK Dukla Praha
98. vítěz 61 vítěz 60
99. vítěz 66 SK Sigma Olomouc
100. vítěz 74 vítěz 59
101. vítěz 58 FC Vysočina Jihlava
102. vítěz 35 vítěz 46
3.kolo – 26.9.2012 – 17,00
103. vítěz 75 FC Slovan Liberec
104. vítěz 76 vítěz 77
105. vítěz 78 vítěz 79
106. vítěz 80 vítěz 81
107. vítěz 82 vítěz 83
108. vítěz 84 vítěz 85
109. vítěz 86 vítěz 87
110. vítěz 88 FC Viktoria Plzeň
111. vítěz 89 FK Mladá Boleslav
112. vítěz 90 vítěz 91
113. vítěz 92 vítěz 93
114. vítěz 94 vítěz 95
115. vítěz 96 vítěz 97
116. vítěz 98 vítěz 99
117. vítěz 100 vítěz 101
118. vítěz 102 AC Sparta Praha
119. vítěz 103 vítěz 104
120 vítěz 105 vítěz 106
121. vítěz 107 vítěz 108
122. vítěz 109 vítěz 110
123. vítěz 111 vítěz 112
124. vítěz 113 vítěz 114
125. vítěz 115 vítěz 116
126. vítěz 117 vítěz 118
osmifinále – 31.10. / odveta 28.11.2012
čtvrtfinále – 3.4. / odveta 10.4.2013
127. vítěz 119 vítěz 120
128. vítěz 121 vítěz 122
129. vítěz 123 vítěz 124
130 vítěz 125 vítěz 126
semifinále – 24.4. / odveta 8.5.2013
131. vítěz 127 vítěz 128
132. vítěz 129 vítěz 130
finále – 18.5.2013
133. vítěz 131 vítěz 132
Poznámka:
Začátky osmifinále, čtvrtfinále, semifinále i finále budou upřesněny podle zastoupení mužstev a výběru utkání do TV přenosů.

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 29.06.2012 v 21:03
SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.