Z webu ONLAJNY.CZ

SK Líšeň - FC Tescoma Zlín B 1:2
Komentuje: Roman Zajíček
Střely na bránu: 4:12, střely mimo: 6:7, rohy: 10:10, fauly: 12:19.

Je za námi vložené 30. kolo MSFL, domácí Líšeň prohrává s juniorkou Zlína 2:1 a s
  téměř 100% jistotou padá do divize. Zlín vyhrál naprosto zaslouženě a připisuje se tři
  body. Výhra mohla být z jeho pohledu daleko vyšší.
  Konec zápasu.
90 Zlín mohl přidat třetí branku, ale tvrdá rána Bači skončila na horní tyči brankaře
Plchuta.
89. Nervy na uzdě neudržel domácí kapitán Rudolf Čampa a dostává žlutou kartu.
87 Za řeči vyfasoval od sudího Antoníčka žlutou kartu domácí Zbyněk Oprchal.
87 Zlín střídá, poslední minuty zápasu odehraje David Kostka, do kabin míří odpočívat
Petr Kurtin.
87 Blíží se závěr zápasu, Zlín drží bezpečně míč pod kontrolou.
83 Domácí Jan Krejčí je dalším potrestaným hráčem Líšně.
77 Domácí naposledy střídají odešel Michal Šudoma, zbytek utkání si užije v krásném
slunečném počasí Martin Krejčí.
75 Domácí se snaží vyrovnat, ale zlínská obrana zatím působí velice jistě a nepouští
soupeře do nějakého soustavného tlaku.
71 Hosté také mění složení svých řad. Zelený pažit opustil Bublák, místo něj zbytek
zápasu dohraje Šumbera.
    69 Vzápětí je tu druhé střídání domácího trenéra. Z placu stahuje Širokého, na jeho
    místo jde Petr Pecha.
68 Domácí trenér poprvé střídá, odešel Mičko, jeho místo zaujme Milotínský.
64 Líšeň byla v šanci, když měla možnost zahrávat rohový kop. Jakub Mičko poslal
balon k bráně do houfu hráčů, ale Zlín byl šikovnější a uklidil míč do bezpečí.
56 Zlín právě vstřelil branku!

Radost Líšně vydržela pouze necelých deset minut a Zlín jde opět do vedení. Hostující trenér měl šťastnou ruku ve střídání. Po rohovém kopu se dostal k odraženému míči střídající IGWE FRANKLIN EKENE, který nadvakrát dopravil míč do sítě.

54 Domácí Jan Koudelka inkasuje žlutou kartu.
52 Prvním potrestaným hráčem je zlínský Lukáš Holík.
50 Utkání sleduje 210 diváků.

49 Líšeň právě vstřelila branku!

Domácí hned v úvodu poločasu dokázali vyrovnat. ZBYNĚK OPRCHAL se z penalty trefil přesně a je vyrovnáno.

49 Domácí Oprchal byl v pokutovém území podražen brankářem Zapletam a Líšeň
bude kopat penaltu. Ještě předtím střílel Šíroký, ale nedal.
46 Hosté do druhého poločasu střídají, odešel Lukáš Železník, na jeho místo jde Igwe
Franklin Ekene.
46 Začal druhý poločas.
   Statistiky prvního poločasu:

Střely na bránu: 2:6, střely mimo: 4:3, rohy: 3:6, fauly: 3:5.

Máme za sebou první poločas, ve kterém jsme viděli jeden gól a také mnoho šancí,
  především však u hostujícího týmu, který byl v první části utkání daleko
  nebezpečnější a mohl udeřit klidně i vícekrát. Nestalo se tak a první poločas končí
  pouze 0:1.
  První poločas skončil.
45 V závěru prvního poločasu měl obrovskou šanci Bublák, který si zaběhl za obranu
Líšně a jeho prudká střela končí na boční síti. Hosté tak mohli přidat druhou branku,
ale nepodařilo se.
   45 Rozhodčí nastavuje nad rámec prvního poločasu jednu minutu.
41 Líšeň standardní situaci dokázala odvrátit.
40 Tvrdou ránu na líšeňskou bránu vyslal Bublák a domácí brankář Plchut musí
vyrážet opět na rohový kop.
37 Zlín působí daleko kvalitnějším dojmem, od té doby co vstřelil branku, je daleko
klidnějším týmem a hraje se převážně v útočním pásmu zlínské juniorky. Tři rohy v
řadě však Líšeň dokázala ubránit.
33 Do šance se dostala také domácí Líšeň, jenže Koudelkova střela končí v
rukavicích Zapletala, který si s nepřehlednou situací dokázal poradit.
31 Po rohovém kopu Zlína se dostal k hlavičce Martin Bača a jeho pokus končí na
břevnu líšeňské brány.
30 Hostující Železník vypálil z velkého vápna a gólman Plchut musel vyrazit jeho ránu
na roh.
24 Zlín právě vstřelil branku!

Hosté jdou do vedení. Zaváhání líšeňské obrany využívá LUKÁŠ HOLÍK, který se nejlépe zorientoval ve vápně a střelou z otočky překonal marně se vracejícího Plchuta. Zlín tak využívá svou první šanci a jde do vedení. Šance brněnského týmu na záchranu je tak hodně mizivá.

10 Také hosté se poprvé dostali do šance, ale Kocián mířil z velké dalky mimo.
Brankář nemusel zasahovat.
6 V první šanci zápasu se ocitl domácí Oprchal, který z hranice malého vápna těsně
minul bránu. Od začátku zápasu jsou domácí aktivnější, ale zatím s jejich šancí gol
nedali.
1 Utkání právě začalo.
  Úvodní sestavy:

SK Líšeň: Plchut - Benešovský, Čampa (K), Široký, Oprchal, Krejčí, Mičko, Skok, Malík, Šudoma.

FC Tescoma Zlín B: Zapletal - Bublák, Kocián (K), Holík, Kurtin, Salachna, Linek, Bača, Hájek, Železník, Čelůstka.

Rozhodčí: Antoníček - Sedláček, Machát.

První vzájemný zápas mezi oběma celky dopadl mnohem lépe pro Zlín, který na své
  půdě deklasoval brněnskou Líšeň vysoko 5:2. Brňané mají v tomto zápase soupeři
  rozhodně co oplácet. Tak doufejme v pěkný fotbal, kterému by mohlo pomoci i hezké
  počasí, které v Brně panuje.
  Hezký den, vítejte u sledování předehrávky 30. kola MSFL, ve které poslední Líšeň
  přivítá desátou juniorku Zlína. Domácí mají ještě malinkou šanci na záchranu, musí

však v dnešním zápase naplno bodovat. Hosté jsou daleko klidnější, jsou již zachráněni