Z webu JM Fotbal

Líšeň zůstává v jarní části MSFL stále bez vítězství a poslední v tabulce. V 23. kole potřebovala porazit předposlední Kroměříž, jenomže zápas skončil nic neřešící remízou 1:1.

Hosté vedli od 48. minuty, kdy se po rohovém kopu prosadil Janča. Za deset minut srovnal také po standardní situaci Oprchal. Líšeň tak stále ztrácí tři body na Kroměříž a čtyři na Rosice.

Rosice využily proti Uničovu hned sedm hráčů z druholigového Znojma - Dolečka, Odehnala, Mudru, Rolince, Pacandu, Podzemského a Krhuta, ale na tři body nedosáhly. Zápas sice začaly dobře a od 6. minuty vedly. To se střelou z hranice velkého čtverce prosadil Petr Malata a zaznamenal desátou branku v sezoně. Jenomže na konečných 1:1 srovnal v 56. minutě Hrubý. Rosice po třech porážkách za sebou tentokrát remizovaly 1:1.

Potřetí za sebou remizovala Břeclav a v tabulce tak zůstala na čtvrté příčce. Stejně jako minulý týden v Jihlavě, tak ani se Zábřehem nedokázala skórovat a duel skončil 0:0. Brankář Lukáš Prokop udržel desátou nulu v sezoně.

I čtvrtý jihomoravský zástupce remizoval. Zbrojovka Brno B s Baníkem Ostrava B 1:1. Hosty poslal do vedení Armén Badalyan, po změně stran vyrovnal po samostatném úniku první brankou ve třetí lize Pavel Lapeš.

23. kolo MSFL
SK Líšeň - SK Hanácká Slavia Kroměříž 1:1 (0:0)
Branky: 58. Oprchal - 48. Janča
Diváků: 370
Líšeň: Sedmidubský - Čampa, Široký, Krejčí J., Skok, Koudelka, Dostálek, Drábek (46. Šudoma), Mičko (81. Milotínský), Malík, Oprchal (66. Krejčí M.)

FC Zbrojovka Brno B - FC Baník Ostrava B 1:1 (0:1)
Branky: 64. Lapeš - 27. Badalyan
Brno B: Hladký - Matyska, Simerský, Kršák, Janoščin - Vávra, Jukl (71. Varaďa), Hromek (61. Farmačka), Sedláček (46. Přerovský) - Stehlík, Lapeš

MSK Břeclav - SK Sulko Zábřeh 0:0
ČK: 77. Michal (Břeclav). Diváků: 180
Břeclav: Prokop - Šilinger (64. Chromeček), Michal, Lysoněk, Ivančic (46. Navrátil), Cupák, Košulič (64. Nevídal), Simandl, Málek, Crla, Sasín

FC Slovan Rosice - SK Uničov 1:1 (1:0)
Branky: 6. Malata - 56. Hrubý
Diváků: 310
Rosice: Doleček - Vítámvás (13. Dufek), Odehnal, Živný, Mudra - Pšikal, Látal (46. Rolinc), Pacanda (56. Podzemský), Selinger, Krhut - Malata

Fotbal Frýdek-Místek - SK Spartak Hulín 5:1 (4:0)
Branky: 23., 31. a 40. Soukup, 35. a 59. Prokeš H. - 62. Dvořáček

1.HFK Olomouc - FC Hlučín 0:2 (0:2)
Branky: 7. Hanus, 14. Čelůstka

1.FC Slovácko B - FC Vysočina Jihlava B 3:0 (0:0)
Branky: 82. (PK) a 88. Čtvrtníček, 49. Kovář

FC Tescoma Zlín B - SK Sigma Olomouc B 2:0 (2:0)
Branky: 23. a 25. Kurtin

Statistiky MSFL po 23. kole

Kanonýři
15 - Josef Čtvrtníček (Slovácko B)

11 - Michal Dvořáček (Hulín)

10 - Petr Malata (Rosice), Hynek Prokeš (Frýdek-Místek), Radek Sasín (Břeclav), Martin Hanus (Hlučín)
9 - Aleš Krč (Uničov), Petr Kurtin (Zlín B)

8 - Jan Pšikal (Rosice), Martin Krejčí (Líšeň), David Korčian, Dominik Richter (HFK Olomouc), Martin Bačík (Zábřeh, na podzim dal 1 branku za Zlín B), Petr Janča (Kroměříž)

7 - Opic (v soutěži už nepůsobí, na podzim Hlučín)

6 - Stanislav Vávra, Rostislav Šamánek (Zbrojovka B), Radek Řehák, Vladimír Hrubý (Uničov), Zdeněk Chmelík (v soutěži už nepůsobí, na podzim Jihlava B), Lukáš Holík (Zlín B), Bronislav Otruba (Hulín), Vavřík (Olomouc B, na jaře přeřazen do A týmu), Pavel Simandl (Břeclav), Jan Lukáš (Slovácko B), Soukup (Frýdek-Místek)
5 - Kosak (Jihlava B), Ondřej Čtvrtníček (HFK Olomouc), Tomáš Pospíšil, Daniel Barcal (Zábřeh), Radim Wozniak, Radim Grussmann (Frýdek-Místek), Jaroslav Laciga (Hulín), Václav Juřena (Ostrava B), Tomáš Nuc (Uničov, na podzim dal 5 branek za Olomouc B), Klesnil, Hála (Olomouc B), Tomáš Vlček (Břeclav), Radek Janoštík (Kroměříž)