Dvořáček třemi góly zařídil výhru Hulína - Z webu Denik.cz

Hulín – Ani v desátém domácím utkání nenašli fotbalisté Hulína v letošní sezoně v MSFL přemožitele. Zásluhou skvěle střelecky disponovaného Michala Dvořáčka zdolali předposlední Líšeň 3:1. Střelec všech branek Spartaku zaznamenal v MSFL svůj premiérový hattrick.

SPARTAK HULÍN – SK LÍŠEŇ 3:1 (1:1)
Líšeň z předchozích sedmatřiceti utkání v MSFL na hřišti soupeře vyhrála jen jedno, ale od úvodních minu bylo znát, že hosté chtějí tuto statistiku vylepšit. Největší šanci měl v 8. minutě Krejčí, který však nedokázal trefit zcela odkrytou branku.

„Začali jsme dobře a kombinační hrou jsme se snažili dobývat branku hostů. Paradoxně jsme hned v úvodu přežili jejich největší šanci za celé utkání,“ poznamenal domácí trenér Josef Pospíšil.

Ve 32. minutě otevřel svůj gólový koncert Dvořáček, když svou umístěnou střelou nedal hostujícímu brankáři šanci. Spartak vedl však jenom minutu. Technickou střelou srovnal Dostálek.

„Ani jsem si nestačil vychutnat radost z našeho gólu a hned po rozehrání s pomocí tyče hosté srovnali,“ řekl domácí kouč.

Šest minut po přestávce se krásně střelou z trestného kopu prosadil Dvořáček a poslal domácí podruhé do vedení. Druhý gól domácí hráče uklidnil a začali získávat převahu. V 68. minutě završil svůj hattrick po centru Mršťáka Dvořáček.

„Věděli jsme, že máme nato, aby tři body u nás zůstaly. Dvořáček potvrdil, že trestné kopy jsou jeho specialitou a nakonec přidal i třetí gól. Hosté si po přestávce už žádnou gólovou šanci nevytvořili, proto si myslím, že naše vítězství bylo zasloužené,“ dodal trenér Hulína.

Branky: 32., 51. a 68. Dvořáček – 33. Dostálek. ŽK: Otruba, Kadlec – Čampa, Mičko, Skok, Oprchal. Rozhodčí: Plesar – Pochylý, Batík. Diváci: 100.

Hulín: Vogl – Barcuch, Ruman, Zlámal, Pácl – Mršťák (78. Pospíšil), Kadlec, Laciga, Dvořáček – Ševela (87. Němec), Otruba (65. Paciorek). Trenér: J. Pospíšil.

Autor: Libor Kopčil

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 16.04.2012 v 14:08