MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Týdenní program týmů SK LíšeňNábor malých fotbalistůPronájem hřiště

Kluby MSFL pokračují v přípravě

Vánoce zkončily, dovolená se mnohým hráčům krátí nebo je již jen vzpomínkou. Teď čeká hráče jen tvrdá zimní příprava a v neposlední řadě několik přátelských zápasů.

Spartak Hulín
28.1.2012 - 10:00 - FC Zbrojovka Brno „B“ - SK Spartak Hulín (Brněnské Ivanovice)
4.2.2012 - 15:00 - SK Spartak Hulín - 1. FC Viktorie Přerov
14.2.2012 - 17:00 - SK Spartak Hulín - FC Morkovice
18.2.2012 - 15:00 - SK Spartak Hulín - FC TVD Slavičín
25.2.2012 - 15:00 - SK Spartak Hulín - FC Viktorie Otrokovice
3.3.2012 - 15:00 - SK Spartak Hulín - FC Tescoma Zlín „A“ (hřiště bude upřesněno)
10.3.2012 - 15:00 - SK Spartak Hulín - FC Slovácká Sparta Spytihněv
17.3.2012 - 15:00 - SK Spartak Hulín - FS Napajedla

FC Tescoma Zlín B
28.1.2012 - Nové Mesto nad Váhom – Zlín B
4.2.2012 - Zlín B – Hodonín (Paseky)
11.2.2012 - Zlín B – Napajedla (Paseky)
18.2.2012 - Valašské Meziříčí – Zlín B
25.2.2012 - Zlín B – Slavičín (Paseky)
3.3.2012 - Vik. Otrokovice – Zlín B
10.3.2012 - Hlučín – Zlín B
17.3.2012 - Spytihněv - Zlín

FC Vysočina Jihlava B
4.2.2012 – 15:00 - FC Vysočina B – HFK Třebíč
11.2.2012 - FC Vysočina B – FK Dukla Praha B
15.2.2012 - FC Zenit Čáslav – FC Vysočina B
18.2.2012 – 18:00 - FK Kolín – FC Vysočina B
25.2.2012 - FC Vysočina B – MFK Chrudim
3.3.2012 – 15:00 - FC Vysočina B – SFK Vrchovina
10.3.2012 - FC Vysočina B – FC Zbrojovka Brno B
17.3.2012 – 11:00 - FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou - FC Vysočina B

SK Sulko Zábřeh
4.2.2012 - 16:00 - Pardubice – Zábřeh
11.2.2012 - soupeř v jednání
18.2.2012 - 12:00 - Ústí nad Orlicí - Zábřeh
25.2.2012 - 11:00 - Zábřeh – Mikulovice
3.3.2012 - 11:00 - Uničov – Zábřeh
10.3.2012 - 13:00 - Mohelnice – Zábřeh
17.3.2012 - Zábřeh – Konice

FC Slovan Rosice
1.2.2012 - 18:00 - 1. HFK Olomouc - Rosice
11.2.2012 - 17:00 - Rosice - Hodonín (TMC B. Ivanovice)
15.2.2012 - 17:30 - Rosice - Kyjov (UMT B. Ivanovice)
18.2.2012 - 17:00 - Rosice - Ivančice (UMT B. Ivanovice)
25.2.2012 - Sparta Brno - Rosice (Komárov)
3.3.2012 - 14:00 - Velké Meziříčí - Rosice (V.Meziříčí)
10.3.2012 - 14:00 - Třebíč - Rosice (Třebíč)
17.3.2012 - Zbrojovka Brno (jun.) - Rosice

MSK Břeclav
28.1.2012 - 12:00 - Břeclav - Znojmo (Břeclav)
4.2.2012 - 11:00 - Skalica - Břeclav (Skalica)
11.2.2012 - 11:00 - Myjava - Břeclav (Myjava)
18.2.2012 - 12:00 - Břeclav - Slovan Bratislava B (Břeclav)
25.2.2012 - 12:00 - Břeclav - FK Rača (Břeclav)
3.3.2012 - 14:00 - Třebíč - Břeclav (Třebíč)
10.3.2012 - 12:00 - Břeclav - Tasovice (Břeclav)
17.3.2012 - 15:00 - Břeclav - Sparta Brno (Sedlec)

1.HFK Olomouc
27.01.2012 - 14:00 - HFK Olomouc - 1.FC Slovácko B
01.02.2012 - 18:00 - HFK Olomouc - Slovan Rosice
04.02.2012 - 10:00 - SFC Opava - HFK Olomouc
11.02.2012 - 11:00 - HFK Olomouc - Fotbal Třinec
15.02.2012 - 11:00 - MFK OKD Karviná - HFK Olomouc
18.02.2012 - ??? - HFK Olomouc - FC Baník Ostrava A
25.02.2012 - 10:00 - HFK Olomouc - FC Tescoma Zlín A
03.03.2012 - 10:00 - HFK Olomouc - Šumperk
17.03.2012 - 15:00 - HFK Olomouc - Mikulovice

MFK Frýdek-Místek
28.1.2012 - 10:30 - MFK Karviná - Frýdek-Místek
4.2.2012 - 13:00 - Frýdek-Místek - MFK Ružomberok U21
7.2.2012 - 17:00 - Frýdek-Místek - SK Polanka
11.2.2012 - 11:00 - SFC Opava - Frýdek-Místek
14.2.2012 - 17:00 - Frýdek-Místek - Real Lískovec
18.2.2012 - 10:00 - Frýdek-Místek - Baník Ostrava U21
21.2.2012 - 16:00 - Slavia Orlová - Frýdek-Místek
25.2.2012 - 11:00 - Fotbal Třinec - Frýdek-Místek
27.2.2012 - odjezd na herní soustředění - Brumov
28.2.2012 - 16:00 - Nové Mesto n. V. - Frýdek-Místek
29.2.2012 - 17:00 - Elseremo Brumov - Frýdek-Místek
1.3.2012 - 17:00 - Krásno n. Kys. - Frýdek-Místek
2.3.2012 - 17:00 - FC Púchov - Frýdek-Místek
3.3.2012 - 11:00 - Nemšová - Frýdek-Místek
6.3.2012 - 17:00 - Frýdek-Místek - Poruba 2011
10.3.2012 - 15:30 - Frýdek-Místek - Mikulovice
17.3.2012 - 10:15 - Frýdek-Místek - 1. BFK Frýdlant n. O.

SK Sigma Olomouc B
28.1.2012 - 11:00 - SK Sigma B – Ústí nad Orlicí
4.2.2012 - 13:00 - SK Sigma B – Znojmo (UMT)
11.2.2012 - 11:00 - SK Sigma B – Baník B (UMT)
17.2.2012 - 17:00 - SK Sigma B – Sokolov (UMT)
22.2.2012 - 17:00 - Šumperk – SK Sigma B
25.2.2012 - ??? - SK Sigma B – Dukla Praha B (UMT)
29.2.2012 - ??? - Orlová – SK Sigma B
3.3.2012 - 11:00 - SK Sigma B – Mikulovice (UMT)
10.3.2012 - 11:00 - SK Sigma B – V. Otrokovice
17.3.2012 - 11:00 - SK Sigma B – Kroměříž.

FC Baník Ostrava B
28.1.2012 - 13:00 - Žilina – Baník B (UMT Žilina)
4. 2.2012 - 11:00 - Dubnica – Baník B (UMT Dubnica)
7. 2.2012 - 11:00 - Třinec – Baník B (UMT Třinec)
8. 2.2012 - 16:00 - Orlová – Baník B (UMT Orlová)
11.2.2012 - 11:00 - Sigma Olomouc – Baník B (UMT Olomouc)
18.2.2012 - 10:00 - Frýdek-Místek – Baník B (UMT F-M)
22.2.2012 - 17:00 - Baník B – Petrovice (UMT Orlová)
25.2.2012 - ??? - Znojmo – Baník B (UMT Brno)
28.2.2012 - 15:30 - Baník B – Termalica Bruk-Bet Niecieczna (UMT Vítkovice)
3.3. 2012 - ??? - Kroměříž – Baník B (UMT Kroměříž)
7. 3.2012 - 16:30 - Baník B – Čadca (UMT Orlová)
10.3.2012 - 11:00 - Žilina – Baník B (UMT Žilina)
17.3.2012 - 14:00 - Šumperk – Baník B (UMT Šumperk)

FC Zbrojovka Brno B
28.1.2012 - 10:00 - Brno B - Hulín (TCM v Brněnských Ivanovicích)
4.2. 2012 - Brno B - Slatina (TCM v Brněnských Ivanovicích)
12.2.2012 - Baník Ostrava - Brno B (dvojzápas s A-týmem v Ostravě)
15.2.2012 - Brno B - Znojmo (TCM v Brněnských Ivanovicích)
18.2.2012 - Brno B - Tasovice (TCM v Brněnských Ivanovicích)
25.2.2012 - Brno B - Třebíč (TCM v Brněnských Ivanovicích)
3.3.2012 - Brno B - Bystrc (TCM v Brněnských Ivanovicích)
10.3.2012 - Brno B - Jihlava B (místo bude upřesněno)
17.3.2012 - Brno B - Rosice (místo bude upřesněno)

SK Hanácká Slávia Kroměříž
28.1.2012 - 11:00 - Kroměříž - FC Viktoria Otrokovice (UMT Kroměříž)
4.2.2012 - 10:00 - Kroměříž - FC Sparta Brno (UMT Kroměříž)
11.2.2012 - 10:00 - Kroměříž - FC Tescoma Zlín „A“ (UMT Kroměříž)
22.2.2012 - 17:00 - Kroměříž - SFC Opava (UMT Kroměříž)
3. 2.2012 - 11:00 - Kroměříž - FC Baník Ostrava „B“ (UMT Kroměříž)
10.2.2012 - 10:00 - Kroměříž - FC TVD Slavičín (UMT Kroměříž)
17.2.2012 - 10:00 - SK Sigma Olomouc „B“ - Kroměříž (UMT Olomouc)

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 27.01.2012 v 13:34
SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.