Líšeň získala bod díky dobře postaveným tyčím - webu Zbrojovky

Juniorka Zbrojovky v 16. kole Moravskoslezské fotbalové ligy remizovala v derby s Líšní 1:1, když měla po celý zápas výraznou převahu a nastřelila celkem čtyřikrát tyč.

Domácí celek měl od začátku zápasu územní převahu a vytvořil si i několik slušných šancí. Ty nejslibnější měli Přerovský, Huška, Fall a Michna, ale nikdo z nich brankáře Sedmidubského nepřekonal. Na druhé straně měl největší šanci po rohovém kopu zkušený Dostálek. Juniorka zúročila svůj tlak až těsně před přestávkou, kdy se po Michnově centru pokoušeli zakončit nejprve Huška a Šamánek, ale až Přerovského dorážka skončila v síti.

Obraz hry se nezměnil ani po přestávce a hned zkraje druhé půle nejprve Huška nastřelil tyč a po něm měl další velkou příležitost i Šamánek. Obrovskou smůlu měli Brňané v 69. minutě, kdy se Farmačka opět trefil do tyče a vzápětí Šamánkův pokus Sedmidubský zázračně vytáhl na roh. Do třetice zazvonila tyč v 75. minutě po pěkné akci Vávry a stejný hráč v 82. minutě parádní bombou napálil břevno. Neuvěřitelnou smůlu juniorky završila akce z nastaveného času, kdy do té doby bezzubá Líšeň po Dufkově centru a Belejově pohotovém zakončení vyrovnala.

FC Zbrojovka Brno B - SK Líšeň 1:0 (1:0)
Branky: 44. Přerovský - 90. Belej. ŽK: Huška. Rozhodčí: Černý - Vostrejž, Šenkýř. Diváci: 207.
Zbrojovka: Hladký - Kršák, Pernica, P. Buchta, Kasálek - Fall (33. Michna), Huška (58. Sus), Farmačka (84. Varaďa), Přerovský - Vávra, Šamánek.
Líšeň: Sedmidubský - Čampa (77. Pecha), Široký, Malík, Mar. Drábek - Koudelka (66. Šudoma), Dostálek, Mich. Drábek, Mičko (66. Dufek) - Krejčí, Belej.

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 13.11.2011 v 13:21